Potyczka paintball’owa jako sposób na udany wieczór kawalerski

Wieczór kawalerski przez wielu uważany jest za „ostatnią noc szaleństwa” w życiu pana młodego. Dlatego właśnie przyjęło się, że powinna być ona wyprawiona z prawdziwym hukiem. Nie musi być to jednak typowe „wyjście na miasto z kolegami” – alternatyw jest bardzo dużo! W tym tekście opowiemy więc o jednej z nich, a konkretnie mowa tu o wyjątkowej potyczce paintball’owej organizowanej z tejże okazji.

Odpowiednie miejsce i uzbrojenie
Najważniejsze w dobrej potyczce są trzy rzeczy: miejsce, sprzęt i dobre towarzystwo. O ile ostatnia z tych rzeczy zależy jedynie od pana młodego, o tyle dwie wcześniejsze muszą zostać odpowiednio zorganizowane. Jeżeli mowa o sprzęcie – potrzebne są markery, kamizelki i hełmy. Markery, czyli karabiny strzelające farbą powinny być sprawdzone pod kątem technicznym, by cały scenariusz mógł zostać odegrany bez żadnego problemu. Co do miejsca natomiast, najlepiej będzie postawić na specjalnie przygotowany poligon. Zaletą tego typu terenu będzie na pewno pełne jego sprawdzenie, a co za tym idzie – zapewnione zostanie całkowite bezpieczeństwo gości. Dodatkowo poligony są zwykle spreparowane w taki sposób, by zmaksymalizować zabawę całej grupy. Mowa tu o okopach, osłonach, jak również innych tego typu atrakcjach. Wieczorki kawalerskie z Częstochowy mogą być organizowane na naszym poligonie – tutaj także organizowany jest scenariusz wyjątkowej gry paintball’owej.

Zaaranżowane „porwanie”
Ciekawym pomysłem na wieczorki kawalerskie nie tylko na Śląsku może być „porwanie” pana młodego i przewiezienie go na poligon, gdzie czekają już gotowi do gry goście wieczoru kawalerskiego. Jest to dobry początek, szczególnie jeżeli zorganizuje się dodatkowo ciekawie przemyślany scenariusz dalszej zabawy. Można na przykład uzbroić pana młodego w samochodzie, by ten był gotowy na walkę zaraz po wyjściu na poligon. Na miejscu spotkałby się z członkami swojej drużyny – najlepiej ze świadkami lub przyszłą rodziną – i razem stanęliby do walki przeciwko reszcie gości. Jest to z całą pewnością godna uwagi opcja i warte zapamiętania wydarzenie, które byłoby idealnym „szaleństwem” w przeddzień ślubu.

Możliwości zorganizowania wyjątkowego wieczoru kawalerskiego jest wiele – nie musi być to ani paintball, ani wyjście na miasto. Jest to jednak ciekawa opcja, którą świadkowie na pewno powinni wziąć pod uwagę w trakcie organizacji wieczoru. Tak zorganizowane wyjście z pewnością byłoby niezapomnianym wydarzeniem i świetnym początkiem reszty życia dla pana młodego.

Potyczka paintball’owa jako sposób na udany wieczór kawalerski
Call Now Button