Przystań Kajakowa Prusicko

Przystań  Kajakowa Prusicko – rzeka WARTA

W malowniczym miejscu nad Wartą położona jest nasza przystań kajakowa. Na miejscu znajdziecie zaciszne miejsce na rozbicie namiotów. Nad samą rzeką postawiliśmy murowanego grilla z wędzarką, wiatki ze stołami i ławkami oraz miejsce na ognisko. Doskonałe miejsce na organizację biwaku z noclegiem podczas dwudniowych spływów Wartą. Świetnie sprawdza się także na biesiady i ogniska kończące spływy 

Rezerwacja kajaków, noclegów i imprez na przystani. Wypożyczalnia namiotów.

tel: +48507373072                tel:+48509840838                    splywy@motywacja.com

Przystań kajakowa to wyjątkowe miejsce na szlaku wodnym Warty. Za pomocą pomostów łatwo wydostaniecie się na brzeg. Jej położenie gwarantuje Wam: wygodne miejsce do spania, bliskość sklepu spożywczego (płatność kartą i cash back), sąsiedztwo wędzarni ryb i stawów hodowlanych. Grillo-wędzarka i miejsce na ognisko dostarczą ciepła i żaru aby przygotować posiłek. Wiatki osłonią przed deszczem lub ostrym słońcem. Stoły i ławy pozwolą wygodnie biesiadować do późnych godzin nocnych z widokiem na rzekę. W sezonie letnim na przystani jest TOI TOIi możliwość skorzystania z prysznica polowego.

Prusicko Przystań Kajakowa
podesty i pomosty
miejsce na ognisko

spływy do przystani prusicko

Lokalizacja Przystani

W Prusicku niedaleko stawów hodowlanych znajduje się nasza przystań kajakowa. Jadąc drogą od Częstochowy przed Ważnymi Młynami skręcamy w prawo zgodnie z drogowskazem na Prusicko, dojeżdżamy do sklepu Lewiatan (strategiczna miejscówka) dalej skręcamy w lewo,  mijamy stawy, dojeżdżamy do kościoła, następnie przekraczamy mostek i drugą leśna drogą obok słupa el. odbijamy w lewo, przez las jedziemy aż do rzeki na przystań.

Proponowane miejsca startu spływów jednodniowych i dwudniowych i orientacyjne czasy płynięcia do przystani w Prusicku

– Bobry
5,5h do przystani

– Szczepocice Rządowe
4h do przystani

– Łęg most
3h do Przystani

– Rębielice Szlacheckie zalew
1,5 h do przystani

Na przystani proponujemy nocleg na polu namiotowym. Jest możliwość skorzystania z wiatek, murowanego grilla. Wyznaczyliśmy także miejsce na ognisko. Pomosty umożliwiają dogodne dobijanie i odbijanie z przystani.

Start spływu z przystani, czasy płynięcia:
– 1,5h Ważne Młyny
– 3h Kule
– 4h Wąsosz plaża
– 5h Niwiska


przystań kajakowa
spływy kajakowe Warta
Prusicko pole namiotowe

Przystań Kajakowa Prusicko