fundusze europejskie

   

Previous slide
Next slide

Catering

Obsługujemy cateringowo imprezy integracyjne, eventy plenerowe, pikniki firmowe. Organizujemy także kameralne spotkania prywatne lub biznesowe w oryginalnych i niedostępnych miejscach. W naszej ofercie znajdziecie także Live Cooking oraz warsztaty kulinarne dla grup.

Catering Częstochowa - Jura

Specjalizujemy się w cateringu polowym. Nasz sprzęt pozwala na obsługę wszelkiego rodzaju imprez pod gołym niebem takich jak: pikniki, festyny, imprezy integracyjne, spływy kajakowe, przyjęcia ogrodowe, wesela, komunie, chrzciny, wieczorki panieńskie i kawalerskie, zjazdy rodzinne, urodziny, rocznice. Dzięki kuchni polowej, przyczepie ze zbiornikiem wody i agregatom prądotwórczym możemy swobodnie działać w plenerze, bez dostępu do mediów.

Posiadamy 13 kompletów szerokich „ławo-stołów” oraz różnej wielkości namioty bankietowe. Największy, o powierzchni 72 metrów kwadratowych i wyposażony w niezależne oświetlenie, pozwala posilić się 100/120 osobom jednocześnie zapewniając komfortowe warunki nawet w czasie deszczu. Mniejsze namioty wykorzystujemy do obsługi bardziej kameralnych imprez oraz prywatnych „garden party”.

W naszym menu znajdują się zarówno klasyczne dania przygotowywane w kuchni polowej i na grillu, jak też bardziej wyszukane potrawy, które zadowolą każde podniebienie. Jesteśmy otwarci i chętnie podejmujemy nowe wyzwania kulinarne. Szaszłyki z krewetek, grillowany camembert czy autorskie desery z grilla to tylko niektóre z propozycji, którymi możemy Was zaskoczyć.

Catering Częstochowa
Kuchnia polowa

Obiad polowy Częstochowa - motywacja

Obiad polowy

Obiady polowe serwowane w czasie plenerowych imprez integracyjnych są naszą kulinarną wizytówką. Najczęściej wybierany zestaw obiadowy to żurek jurajski z jajkiem i kiełbasą, zestaw grillowanych mięs: steki z karkówki i kurczak w rozmarynie oraz sałatka ze świeżych warzyw. Zestaw obejmuje również ciepłe napoje dostępne w barku i po pół litra wody mineralnej i soku na osobę.

Garden Party catering Częstochowa - motywacja

Garden Party

Coraz większą popularnością cieszą się przyjęcia organizowane na świeżym powietrzu. Tak zwane garden party szybko zdobywają kolejnych zwolenników. Wystarczy, że udostępnisz nam część swojego ogrodu, a zaaranżujemy przestrzeń, rozstawimy namioty bankietowe i stoły, zapewnimy oświetlenie. Ty skupisz się na zabawianiu gości, a nasza ekipa zajmie się ich profesjonalną obsługą.

wypożyczalnia sprzętu cateringowego Częstochowa - motywacja

Sprzet

Organizujesz imprezę i potrzebujesz sprzętu cateringowego? Proponujemy ofertę naszej wypożyczalni. Posiadamy warniki, podgrzewacze, termosy o różnych pojemnościach, kociołki węgierskie, palniki i taborety w zestawie z lekką butlą gazową. Proponujemy również wynajem nalewaka do piwa z chłodziarką i butlą CO2 oraz namiotów bankietowych z wyposażeniem.

Catering Częstochowa Jura - motywacyjna galeria

Kuchnia polowa

Catering

Mieliśmy przyjemność

organizować

imprezy

dla firm

POLECAMY