fundusze europejskie

   

Previous slide
Next slide

Imprezy integracyjne

Imprezy integracyjne i firmowe na Jurze

Integracja dla firm to nasza pasja od 2004 roku. Specjalizujemy się w przygodowych imprezach szytych na miarę. Sprzęt i wykwalifikowana kadra sprawiają, że praktycznie nie korzystamy z usług podwykonawców. Aktywnie działamy na Jurze i w Bieszczadach, dzięki czemu każda integracja na śląsku i nie tylko jest wyjątkowa. Organizujemy wyprawy i ekspedycje na Bałkany, w Europie centralnej i wschodniej – imprezy integracyjne przybierają różny kształt, w zależności od preferencji i możliwości konkretnej firmy.

Organizacją imprez integracyjnych na Jurze dla firm i instytucji zajmujemy się już od 19 lat. Mamy bogate doświadczenie poparte szkoleniami oraz uprawnieniami naszych instruktorów. Bardzo dobra znajomość terenów na Jurze, a dokładnie jej północnej części i Jury Wieluńskiej, daje gwarancję, że udział w imprezie pozwoli nie tylko wspaniale się z nami bawić, ale również odkrywać uroki regionu.

Szeroki wachlarz dyscyplin turystyki aktywnej i kwalifikowanej, jakie mamy w ofercie, sprawia, że naszymi klientami są firmy i korporacje a także uniwersytety trzeciego wieku, placówki oświatowe, grupy znajomych, zakłady pracy. Naszą misją jest integracja i promocja aktywnego trybu spędzania wolnego czasu. Polska stale umacnia swoją pozycję na europejskim rynku, stąd coraz częściej nasz kraj i rodzime firmy odwiedzają kontrahenci z zagranicy. Oferujemy organizację spotkań biznesowych na terenie Jury Krakowsko-Częstochowskiej, połączonej z prezentacją regionu. Nasi kierowcy dysponują luksusowymi samochodami terenowymi Land Rover Discovery i porozumiewają się w kilku językach: angielskim, niemieckim, rosyjskim.

Integracja i Imprezy firmowe na Jurze Krakowsko-Częstochowskiej i Wieluńskiej

W naszej ofercie znajdziecie wiele różnych aktywności i atrakcji na Wasze imprezy integracyjne. Organizujemy integracje szytą na miarę. Po rozpoznaniu potrzeb klienta nasze usługi składamy w scenariusz imprezy. Nasz rejon działania w Polsce to północna część Wyżyny Krakowsko-częstochowskiej oraz Jura Wieluńska. Działamy także w Bieszczadach. Oferta wyjazdów incentive obejmuję Europę wschodnią, półwysep bałkański oraz cały obszar karpacki.

Imprezy integracyjne
imprezy firmowe

Imprezy integracyjne - motywacyjna galeria

Oryginalne scenariusze imprez

Specjalizujemy się w autorskich programach, przygodowych scenariuszach team-buildingowych i grach fabularnych. Doskonała znajomość topografii terenu Jury Krakowsko-Częstochowskiej pozwala nam planować imprezy z dbałością o najmniejsze szczegóły.

Niezmiernie ważną częścią każdej integracji jest catering. Po latach działalności w branży zdecydowaliśmy się rozwinąć nasz własny dział zajmujący się kulinariami. Mamy własna kuchnie polową, grille festynowe i zaplecze gastronomiczne. Pozwala nam to obsługiwać imprezy piknikowe i festyny firmowe. Integracja przy gotowaniu? Organizujemy także warsztaty kulinarne i pokazy Live cooking. Specjalizujemy sie w kuchni przywiezionej z naszych podróży 4×4.

Aktywna integracja

Programy naszych wyjazdów nawiązują do ducha przygody. Proponujemy organizację kilkudniowych wyjazdów o charakterze przygodowym i wyprawowym na Jurze Krakowsko-Częstochowskiej oraz w Europie Wschodniej, Karpatach i Bałkanach. Doświadczenie oraz tysiące kilometrów w podróży sprawiają, że wachlarz destynacji jakie możemy Wam zaproponować jest duży. Dzięki stałemu rozwojowi, szkoleniom i ciągłemu poszukiwaniu nowych ciekawych miejsc stale się powiększa. Staramy się włączać jak najwięcej aktywności w program wyjazdu tak aby zagospodarować w ciekawy i niebanalny sposób każdą chwilę Waszego wyjazdu incentive. Integracja firmowa powinna zapaść na długo w pamięci uczestników.

Konfigurator imprez

Zachęcamy do korzystania z naszego narzędzia służącego do planowania imprez. Pomoże ono przy organizacji firmowego wyjazdu na Jurę Krakowsko-Częstochowską. W naszej bazie znajduje się ponad 30 obiektów noclegowych z regionu. Nasz kalkulator imprez pozwala na szybkie przygotowanie przykładowej oferty. Przeprowadzi Was krok po kroku począwszy od wyboru obiektu noclegowego, cateringu aż po jurajskie atrakcje. Ostatecznie otrzymacie wydruk PDF będący ofertą organizacji imprezy. My zajmiemy się resztą. Zadbamy aby Wasza firmowa integracja na Jurze została zorganizowana od A do Z.

Mieliśmy przyjemność

organizować

imprezy

dla firm

POLECAMY