fundusze europejskie

   

Previous slide
Next slide

Pikniki

Pikniki rodzinne to wspaniała okazja do rekreacji i spotkań na świeżym powietrzu. W naszych scenariuszach znajdziecie: zabawy i animacje dla dzieci, turnieje i konkursy dla dorosłych, elementy team building, jak i sporo atrakcji mających stymulować tworzenie się więzi pomiędzy pracownikami a przede wszystkim sprawiać radość. Sport, rekreacja i śmiech są najlepszymi środkami relaksującymi!

Zajmujemy się kompleksową organizacją pikników i festynów. Dysponujemy namiotami bankietowymi wyposażonymi w komplety ławo-stołów i oświetlenie. Dbamy o odpowiednią atmosferę, zapewniając nagłośnienie i oprawę muzyczną. Dzięki współpracy z agencjami ochrony i ratownikami medycznymi możemy odpowiednio zabezpieczyć wszelkie imprezy plenerowe. Nasze zaplecze techniczne pozwala zorganizować piknik lub festyn w praktycznie każdych warunkach terenowych, z dala od udogodnień cywilizacji.

Program oferowanych przez nas atrakcji dostosowujemy do uczestników zabawy. Jeżeli spodziewamy się dzieci, prym wiodą: dmuchane zamki, trampoliny, strzelnice, tory przeszkód, turnieje sprawnościowe, mini mosty linowe – wszystko pod nadzorem instruktorów i animatorów. Starsi uczestnicy często rywalizują w grach zespołowych typu mega piłkarzyki, sumo, przejazdy sprawnościowe na quadach. Powodzeniem cieszy się również pneumatyczna ściana wspinaczkowa i rodeo. Hitem imprezy może być Bungy-run!

Gwarancją udanej imprezy jest wodzirej o zdolnościach konferansjerskich, który dopilnuje, aby wszystko przebiegało zgodnie z planem. To on zapowie mowę prezesa czy przemówienie dyrektora sprzedaży do kluczowych klientów. Pomoże wręczyć nagrody, poprowadzi konkursy i zachęci do wzięcia udziału w atrakcjach. Dobry konferansjer jest sercem napędzającym każdą imprezę – festyn, piknik lub galę firmową. To właśnie tacy ludzie z naszej ekipy zapewnią w jej trakcie świetną zabawę. Zapraszamy do nas na pełne wyjątkowych atrakcji pikniki – Jura jest miejscem, które zachwyci Was pięknym krajobrazem, my zaś zadbamy o całą resztę, sprawiając, że zorganizowane festyny staną się niezapomniane!

Nasze imprezy cechuje zróżnicowane menu. Oferujemy zarówno klasyczne potrawy przygotowywane w kuchni polowej i na grillu, jak też bardziej wyszukane dania. Żurek jurajski lub grochówkę oraz zestaw mięs cieszący się dużym wzięciem na większych imprezach z powodzeniem można zastąpić grillowanymi pstrągami, camembertem z żurawiną czy szaszłykami z krewetek na bardziej kameralnych piknikach firmowych. Każdy posiłek zawdzięcza swój bogaty smak i aromat samodzielnie uprawianym przez nas ziołom.

 

Nagłaśniamy pikniki, festyny, koncerty i imprezy sportowe. Posiadamy kilka mikrofonów bezprzewodowych o dużym zasięgu aby wygodnie obsługiwać nawet duże imprezy plenerowe. Podczas bardziej kameralnych zabaw obsługujemy: występy artystyczne, studniówki, wesela, dyskoteki, etc. Możemy zaproponować obsługę profesjonalnego Dj’a i konferansjera. Nasze kolorowe oświetlenie, dym i efekty specjalne wprowadzą gości Twojej imprezy w jej wyjatkowy klimat. Oferujemy także wynajem projektorów multimedialnych i ekranu do 100 cali

 

Organizujesz imprezę i potrzebujesz sprzętu cateringowego? Proponujemy skorzystanie z szerokiej oferty naszej wypożyczalni. Posiadamy warniki, podgrzewacze, termosy o różnych pojemnościach, kociołki węgierskie, palniki i taborety w zestawie z lekką butlą gazową. Oferujemy również wynajem nalewaka do piwa z chłodziarką i butlą CO2 oraz kilku namiotów bankietowych z ławo-stołami i oświetleniem. Z ciekawostek – możemy udostępnić zbiornik na wodę zainstalowany na przyczepie oraz polowe umywalnie.

Piknik rodzinny - motywacyjna galeria

Mieliśmy przyjemność

organizować

imprezy

dla firm