fundusze europejskie

   

Previous slide
Next slide

Rowery wypożyczalnia

Jura Krakowsko-Częstochowska i Wieluńska obfituje w szlaki rowerowe. Przepiękne malownicze trasy biegną od zamku do zamku, pomiędzy skałami o niesamowitych kształtach, zahaczają o najważniejsze atrakcje turystyczne regionu. Na Jurze Wieluńskiej trasy wyznaczone są nad rzekami: malowniczą Kocinką, krętą Liswartą i szeroką w tym biegu Wartą. Imprezy rowerowe na tym terenie można doskonale łączyć ze spływami kajakowymi, spędzając aktywnie cały dzień.

Serdecznie zapraszamy na wyjątkową rowerową imprezę na orientację! Będzie to niezapomniane przeżycie dla każdego, kto uwielbia jazdę na rowerze i chce pokonać trasę w otoczeniu pięknej natury. W cenie wypożyczenia naszych rowerów górskich zapewniamy także przygotowanie trasy, dostęp do akcesoriów rowerowych oraz nawigację GPS Garmin wraz z uchwytami.

Rowerowa Jura. Jura Krakowsko-Częstochowska to wspaniałe miejsce do uprawiania turystyki rowerowej, a jej liczne szlaki dostępne są dla wszystkich. Odpowiednie dla siebie trasy znajdzie tu zarówno adept jak i zaprawiony cyklista. Sieć szlaków w regionie stale się rozrasta, a trasy sa coraz lepszej jakości i świetnie oznaczone. Pozwala to cieszyć się z wolności jaką dają dwa kółka, a jeśli dodać do tego niezłą amortyzację i osprzęt, mamy gwarancję udanego wypadu. Zapraszamy na Jurę!

Wypożyczalnia rowerów

Wypożyczalnia rowerów ul. Skalna 1, Częstochowa

Wypożyczalnia rowerów elektrycznych

Wypożyczalnia rowerów to idealne rozwiązanie dla osób, które chcą aktywnie spędzić czas, ale nie chcą inwestować we własny sprzęt. W naszej ofercie znajduje się 20 rowerów MTB idealnych do jazdy po jurajskich trasach oraz 10 rowerów elektrycznych, które umożliwią Ci pokonywanie dłuższych dystansów bez wysiłku. Rowery elektryczne są wyposażone w pełne zawieszenie, co pozwala na komfortową jazdę nawet po nierównych trasach.

Rowery elektryczne

Rowery elektryczne to nowy wymiar turystyki kolarskiej. Dzięki wspomaganiu silnikiem i wytrzymałej baterii można przebywać dziennie większe dystanse i pokonywać przewyższenia wcześniej niedostępne. Uda Ci się wspiąć się na górskie szlaki gwarantujące przepiękne panoramy, a w miejscach punktów widokowych będziesz mógł podziwiać monumentalne krajobrazy. Daje to niesamowite poczucie satysfakcji.

Elektryki to idealne rozwiązanie dla osób, które chcą pokonywać większe dystanse bez nadmiernego wysiłku fizycznego. Silnik elektryczny wspomaga pedałowanie, co pozwala na łatwiejsze pokonywanie wzniesień i dalsze wyprawy. Rowery elektryczne są również doskonałym wyborem dla osób, które chcą korzystać z roweru jako alternatywy dla samochodu w mieście. Dostępne modele wyposażone są w wytrzymałe akumulatory, które pozwolą na pokonywanie dalszych dystansów bez konieczności częstego ładowania.

Transport rowerów

Jeśli jesteś z Częstochowy lub okolic, to możesz skorzystać z naszej wypożyczalni na Mirowie (dzielnica Częstochowy). W razie potrzeb, na większe imprezy, jesteśmy w stanie przetransportować rowery w wybrane przez Ciebie miejsce na Jurze Krakowsko-Częstochowskiej. Dzięki temu nie musisz się martwić o transport sprzętu i możesz w pełni skupić się na swojej przygodzie.

Wypożyczalnia rowerów jest otwarta przez cały rok, zawsze możesz liczyć na naszą pomoc. Oprócz rowerów, w naszej wypożyczalni możesz wypożyczyć również dodatkowe akcesoria, takie jak kaski, bagażniki czy zestawy naprawcze opon. Dzięki temu będziesz mieć wszystko, co jest Ci potrzebne do udanej wycieczki rowerowej. Jeżeli planujesz kilkudniową wyprawę proponujemy również skorzystać z usług naszej wypożyczalni turystyczno kempingowej.

rowery wypożyczalnia Częstochowa elektryczne motywacja 2023-05-24 zdjęcie 4

Wyprawy rowerowe

Wyprawy rowerowe organizujemy także poza Jurą Krakowsko-Częstochowską. Oferujemy pomoc w organizacji eskapad dla grup zorganizowanych. Pomożemy zaplanować logistykę takiego wypadu. Zapewnimy transport rowerów, akcesoriów kampingowych i bagaży. Wy komfortowo i szybko możecie dojechać na miejsce startu samochodem osobowym, pociągiem, autokarem lub dolecieć samolotem. Organizujemy także bliższe wyjazdy np. na Enduro Trails, Rychleby czy single tracki w Kotlinie Kłodzkiej.

rowery Trek wypożyczalnia Częstochowa elektryczne motywacja 2023-02-20 zdjęcie 6

Transport rowerów

Dzięki naszej specjalnie przystosowanej do przewozu rowerów przyczepie jesteśmy w stanie na raz przewieźć w każde miejsce Jury do 30 rowerów. Pozwala to organizować imprezy z punktu A do punktu B bez konieczności zwrotu rowerów w siedzibie naszej wypożyczalni. Oferujemy także usługi transportowe dla grup rowerowych na dłuższe dystanse. Dzięki temu, że przyczepa wyposażona jest w plandekę, sprzęt nie jest narażony na niekorzystne warunki atmosferyczne podczas transportu. W trakcie wycieczek rowerowych możemy transportować Wasz bagaż.

 

rowery wypożyczalnia Częstochowa elektryczne motywacja 2023-06-02 zdjęcie 1

Wypożyczalnia

Oferujemy do wypożyczenia nie tylko rowery ale także całą gamę akcesoriów takich jak: sakwy rowerowe, torby, wodoodporne etui na telefony mocowane do kierownicy oraz poręczne mapniki. Znajdziecie u nas także uchwyty rowerowe firmy GARMIN i przystosowane do nich dedykowane urządzenia GPS, do których można wgrać trasy (tak zwane tracki). Jeżeli wybieracie się na dłuższą wyprawę możecie także skorzystac z oferty naszej wypożyczalni sprzętu turystycznego w której znajdziecie kuchenki, karimaty i maty samopompujące, namioty i Jetboile.

Wypożyczalnia rowerów - motywacyjna galeria

Mieliśmy przyjemność

organizować

imprezy

dla firm

POLECAMY