fundusze europejskie

   

Previous slide
Next slide

Łucznictwo

Paniom pasują łuki, być może ze względu na tradycje wojowniczych Amazonek. Panom, bo który z nich nie podziwiał kunsztu Robin Hooda? Łucznictwo to dyscyplina, która podoba się wszystkim. Dzieci niezmiennie fascynuje wszystko, z czego da się wystrzelić. Dysponujemy wieloma rodzajami łuków o różnej sile naciągu cięciwy – łuki odpowiednie dla dzieci i młodzieży, po sprzęt wymagający mocnych mięśni. Turniej Łuczniczy

Któż nie oglądał Robin Hood’a? Kto za młodu nie bawił się w Indian? Większość miała przynajmniej raz w życiu łuk w rękach, przy czym często były to konstrukcje własne albo łuki zrobione przez ojca lub dziadka. Najlepsza do tego celu była leszczyna, która dawała materiał zarówno na łęczysko, jak i na strzały. Nasza propozycja jest skierowana zarówno do „wyjadaczy” łucznictwa, jak również do tych, których takie atrakcje jakoś do tej pory omijały.

Obecnie wybór dostępnych łuków jest ogromny, a my w swojej ofercie posiadamy ich kilka rodzajów. Długi łuk angielski to właśnie ten, z którego strzelał Robin. Dosyć trudny do naciągnięcia, jest polecany przede wszystkim mężczyznom. Łuk wschodni jest krótszy i zgrabniejszy. Mniejsza siła i krótszy naciąg sprawiają, że często wybierany jest przez kobiety. Łuk myśliwski – bloczkowy to nowoczesna konstrukcja oparta na metalu i wspomagana systemem bloczkowym. Pozwala wypuścić strzałę na bardzo dużą odległość z ogromną siłą. Łuki sportowe również cieszą się dużą popularnością. Ze względu na prostą obsługę to z nich zazwyczaj nasi klienci wypuszczają celne strzały.

Imprezy integracyjne
imprezy firmowe

motywacja

Turniej łuczniczy

Turniej jest rozgrywany równocześnie na kilku torach w 2 następujących po sobie turach. Każda tura to 6 serii po 6 strzał. W pierwszej turze strzela się na odległość 20m, a w drugiej na 30m. Te uproszczone zasady łucznictwa sportowego pozwalają osiągać niezłe rezultaty nawet amatorom, a dzięki formie turniejowej rywalizacja staje się ciekawsza.

 

motywacja

Łuki dla dzieci

Dobrym pomysłem na urozmaicenie imprezy z udziałem dzieci i młodzieży jest zorganizowanie strzelnicy łuczniczej. Posiadamy zestaw specjalnych łuków dla dzieci. Wymagają małej siły naciągu i są lekkie, dzięki czemu łatwo dają się utrzymać nawet kilkulatkom. Okulary ochronne i ochraniacz nadgarstka pozwalają na bezpieczną zabawę.

 

motywacja

Nasze Łuki

Nasz sprzęt to kilka łuków sportowych, łuki wschodnie i klasyczne a’la Robon Hood, myśliwski łuk bloczkowy z kompletem aluminiowych strzał. Możemy rozstawić 5 torów wraz z tarczami i słomiankami, na których rozgrywane są turnieje łucznicze. Dla dzieci przygotowaliśmy specjalny zestaw łuków oraz oryginalne, kolorowe tarcze i strzały z barwnymi lotkami.

Łucznictwo - motywacyjna galeria

Mieliśmy przyjemność

organizować

imprezy

dla firm

POLECAMY