fundusze europejskie

   

Previous slide
Next slide

Imprezy tematyczne

Chciałbyś przenieść się na Dziki Zachód do saloonu gdzie sącząc whisky rewolwerowcy rozgrywają partyjkę pokera? A może do nielegalnej speluny Ala Capone gdzie oprócz zakazanego alkoholu ruletka kręci się cały czas? Możemy także udać się w podróż w zamierzchłe średniowieczne wieki do jurajskiej osady lub do pirackiej tawerny w małej zatoce gdzie szanty akompaniują zachrypniętym śpiewom korsarzy. Imprezy tematyczne to bogaty świat przebieranych i scenariuszowych zabaw integrujących grupę.

Imprezy firmowe Częstochowa

Wieczory i imprezy tematyczne to sprawdzona propozycja na integrację zarówno dla większych jaki i mniejszych grup. Mogą stanowić całodzienną rozrywkę, wprowadzając elementy współpracy w ramach drużyn i rywalizacji pomiędzy nimi, być ciekawym dodatkiem do innych atrakcji lub zwieńczeniem aktywnego dnia.

Niezależnie od wybranej opcji, imprezy tematyczne są doskonałą formą zabawy. Wokół określonego motywu przewodniego można zorganizować wiele zajęć i gier integrujących zespół. Obok prowadzącego, ważną rolę odgrywają odpowiednio dobrane rekwizyty, które pomagają wprowadzić uczestników w klimat imprezy tematycznej i wczuć się w atmosferę.

Popularną formą imprezy tematycznej jest karaoke, które dla dodania smaczku można zaaranżować na festiwal w Sopocie. Kolejna propozycja to podróż w czasie do okresu PRL, kiedy dzielni obywatele pomagają porucznikowi Borewiczowi rozwiązać kryminalną zagadkę. Jeszcze inna opcja to chrzest i pasowanie na rasowego wodniaka śródlądowego po spływie kajakowym, wieczorem zagrają szanty i konkursami, zdjęciami i wspólną zabawą podsumujemy dzień.

imprezy tematyczne Częstochowa motywacja

Jurajska Osada

Jurajska Osada to średniowieczna gra RPG. We wiosce źle się dzieje, licho nie śpi. Rycerstwo, chłopi, pleban, kupiec i karczmarz – każdy ma swoje zdanie co do rozwiązania problemu. Władzę piastuje wójt, którego zadaniem jest zapewnienie osadzie dostatku i bezpieczeństwa. Co dalej? Rozstrzygnie się podczas rozgrywki. A tę poprowadzi zakapturzony mnich, który spróbuje uśpić czujność uczestników, nie żałując im nalewek z klasztornej piwniczki. Wśród winiaków i kordiałów są specjały godne królewskiego podniebienia.

imprezy tematyczne Częstochowa motywacja

Wieczór piracki

Wieczór piracki lub wieczór marynarski jest doskonałym pomysłem na podsumowanie spływu kajakowego. Uroczysty chrzest rzeczny, pasowanie na marynarza śródlądowego to tylko niektóre z możliwych atrakcji. Kapitan dołoży starań, aby oszukać wszystkich w grze w kości, a władca rzeki będzie domagał się zadośćuczynienia za zmącenie spokoju i ofiarowania mu własnoręcznie skleconego podarunku. Całość okraszą przygrywane przez kapelę szanty i serwowany przez karczmarza grog.

imprezy firmowe Częstochowa monster garage

Monster Garage

Wariacki garaż to impreza tematyczna, której celem jest zbudowanie w określonym czasie pojazdu zdolnego do przejechania 100 metrów. Porad konstruktorskich udzieli „znajomy” mechanik. Części są do zdobycia na szrocie, w którym rezyduje opryskliwy sprzedawca. Jego ulubiona rozrywka to targowanie się o każdą śrubkę, a na zakupy jest ograniczona pula środków, które nieubłaganie się kończą. Ich uzupełnienie wymaga poświęceń i zaangażowania się w kolejne potyczki pomiędzy zespołami.

imprezy tematyczne Częstochowa motywacja

Wieczór Whisky

Wieczór z Whisky. To propozycja dla mniejszych zazwyczaj męskich grup. Podczas fascynującego spotkania poznamy się z kilkoma odmianami szlachetnego trunku. Dowiemy się na czym polega różnica pomiędzy szkocką a burbonem i dlaczego na niektórych butelkach jest napisane „single malt” a na innych „blended”. Opowieść eksperta przerywać będą kolejne degustacje i różne sposoby podawania: z lodem, wodą i „na kamieniach”. Ankieta pomoże określić nam nasze preferencje smakowe.

imprezy tematyczne Częstochowa motywacja

Autoszkoła

Autoszkoła to propozycja dla firm i osób, które chcą poprawić umiejętności i bezpieczeństwo jazdy swoje bądź swoich pracowników. Podczas zajęć przećwiczycie kilka ewolucji takich jak slalom, ostre hamowanie i jazda w poślizgu z użyciem trolejek. Część praktyczną zakończy wspólna rywalizacja na specjalnie zaaranżowanym torze przejazdu. Ciekawą zabawą, która uzmysławia jak alkohol wpływa na koordynację ruchową i zdolność kierowania pojazdem jest jazda z alkogoglami na głowie.

imprezy tematyczne Częstochowa motywacja

Pokazy barmańskie

Widowiskową atrakcją wzbogacającą wieczorne imprezy, która cieszy się dużą popularnością jest pokaz barmański. Może być on przeprowadzony w stylu zarówno klasycznym jak i flair. Show może być tylko interaktywnym 15 minutowym przerywnikiem imprezy, może również być przeprowadzony w formie warsztatów w ciągu których własnoręcznie przygotują Państwo wyśmienite koktajle i drinki. Na następnej imprezie to Wy zaserwujecie napoje, którymi zaskoczycie swoich gości.

Imprezy tematyczne - motywacyjna galeria

Monster Garage - impreza tematyczna - galeria zdjęć

Wieczór Whisky - impreza tematyczna - galeria zdjęć

Mieliśmy przyjemność

organizować

imprezy

dla firm

POLECAMY