fundusze europejskie

   

Previous slide
Next slide

Quady – ATV

Quady, Czterokołowce lub ATV są to pojazdy utrenowione z napędem na 2 lub cztery koła przystosowane aby poruszać się na wymagających trasach terenowych. Czterokołowce wykorzystywane są rekreacyjnie i sportowo ale dzięki swoim właściwościom jezdnym docenione zostały także przez służby publiczne i mundurowe takie jak wojsko i policja. Jazda quadem daje poczucie wyjątkowej wolności i jest emocjonującym przeżyciem. Walory terenowe na Jury Krakowsko-Częstochowskiej pozwalają organizować zarówno mniejsze imprezy jak i dłuższe wypady terenowe na quadach.

Jazda na quadzie daje mnóstwo satysfakcji i radości. Aby była bezpieczna trzeba się do niej właściwie przygotować i przejść obowiązkowy instruktarz. Niezbędne będą kaski i gogle. Trasy naszych wycieczek i przejazdów wiodą jurajskimi drogami szutrowymi, prowadzą skrajem lasów do ciekawych miejsc nieczęsto odwiedzanych przez turystów. Quad daje nam większą mobilność dzięki czemu w krótszym czasie możemy przebyć i zwiedzić więcej ciekawych miejsc na Jurze.

Proponujemy organizację atrakcji quadowych jako element gier scenariuszowych jako punkt z dodatkowymi zadaniami dla drużyn. Możemy także wykorzystać pojazdy ATV do terenowych wycieczek dla mniejszych grup lub urządzić tor sprawnościowy lub wytyczyć trasę w formie toru. Ciekawą formą imprezy jest również terenowa całodzienna lub dwudniowa wyprawa z biwakiem i noclegiem w terenie lub pensjonacie na Jurze.

Imprezy integracyjne
imprezy firmowe

Tor quadowy

Podczas pikników i festynów firmowych częstą atrakcja są przejażdżki na quadach dla dzieci i dorosłych. Posiadamy oprócz większych maszyn także mniejsze przystosowane dla młodszych adeptów jazdy terenowej. Atrakcja ta cieszy się dużą popularnością wśród gości imprez na Jurze.

quady atv Częstochowa jura motywacja Quady Kymco MXU

Quady Kymco MXU

To pojazdy idealnie nadające się do turystycznej jazdy po jurajskich bezdrożach. Orurowany przód i tył pojazdu zabezpiecza go przed uszkodzeniami i daje możliwość przytroczenia bagaży i sprzętu biwakowego. Świetnie daje sobie radę w terenie, jazda nim po szutrach dostarcza mnóstwa satysfakcji.

Wycieczki offroad

Najbardziej lubianą atrakcja terenowa przez naszych klientów są wspólne wycieczki terenowe samochodów z quadami. 3 Land rovery i 3 quady to zestaw, który jest w stanie zabrać do 10 os. na wycieczkę po bezdrożach. Po około godzinnej wycieczce i zmianach za kierownicami wracamy na bazę po kolejna grupę.

Quady - ATV - motywacyjna galeria

Mieliśmy przyjemność

organizować

imprezy

dla firm

POLECAMY