fundusze europejskie

   

Previous slide
Next slide

Strzelectwo wiatrówkowe – wiatrówki

Strzelectwo wiatrówkowe – Jedni wolą się skupić i spokojnie potrenować snajperskie strzelenie z karabinka wyposażonego w lunetę, innych bardziej pociąga przemykanie z krótką bronią po torze i zaliczanie kolejnych celów. Strzelnice statyczna i dynamiczna mogą stanowić doskonałe uzupełnienie oferty podczas dużych pikników, jak też być główną atrakcją na kameralnej imprezie w postaci turnieju strzeleckiego.

Pierwsze modele karabinków pneumatycznych powstawały juz w XVI w. Wykorzystywano je jako broń zarówno do walki, jak i na polowania. Zawsze były bardzo precyzyjne, a brak huku i dymu czynił je cichą bronią. Obecna forma wiatrówki ukształtowała się po IIWŚ. Dziś wykorzystywana jest głównie do zawodów strzeleckich i rekreacyjnie.

Wiatrówki długie służą do strzelania do celów na różnych dystansach. Przy bliższych odległościach wykorzystywane są klasyczne przyrządy celownicze w postaci muszki i szczerbinki. Na większą odległość, należy zamontować lunetę i wiatrówka zamienia się w pneumatyczny karabinek snajperski.

Pistolety i rewolwery wykorzystywane są na torze do strzelania dynamicznego. Rywalizacja przebiega na zaaranżowanej trasie z wyznaczonymi celami, po której przemieszczają się uczestnicy prowadzeni przez instruktora. Nasza broń posiada tzw. blowback, czyli ruchomy zamek i wymienne magazynki, które w razie braku amunicji należy wymieniać. Dzięki temu zwiększa się realizm gry.

Imprezy integracyjne
imprezy firmowe

motywacja

Strzelnica statyczna

Strzelnica statyczna. Kilka rodzajów broni, różne dystanse i rozmiary tarcz pozwolą sprawdzić oko zarówno na przyrządach jak i na optyce. Posiadamy repliki wojskowych karabinków snajperskich z lunetami w barwach kamuflujących, strzelby myśliwskie i naciągane sprężynowo imitacje kałasznikowów.

motywacja

Turniej strzelecki

Dobrym pomysłem na urozmaicenie imprezy jest organizacja turnieju strzeleckiego, np. o puchar firmy. Najlepsi zawodnicy są wyłaniani w oparciu o trafienia w kilku konkurencjach strzeleckich. Ostateczne wyniki turnieju są ogłaszane podczas uroczystego zakończenia imprezy. Zwycięzcy uhonorowani zostają dyplomami oraz strzeleckimi trofeami.

motywacja

Tor dynamiczny

Strzelectwo dynamiczne to propozycja dla graczy lubiących aktywność. Na specjalnie przygotowanej trasie są rozmieszczone różne cele. Nie do wszystkich należy strzelać. Podczas rozgrywki często brakuje amunicji i broń należy przeładować. W ostatecznej klasyfikacji liczy się czas przebycia toru i precyzja strzałów.

Strzelectwo wiatrówkowe - motywacyjna galeria

Mieliśmy przyjemność

organizować

imprezy

dla firm

POLECAMY