fundusze europejskie

   

Previous slide
Next slide

Spływy Jura – Krztynia i Pilica

Krztynia i Pilica – dziki, wymagający odcinek satysfakcja gwarantowana!

Spływy Jura. Kajakarstwo na Pilicy to wyśmienity wybór jeśli chcecie zorganizować spływ podczas imprezy integracyjnej na Jurze. 15-20 minut dojazdu autokarem z hoteli w Podlesicach, Hucisku, Ogrodzieńcu, Zawierciu. Bardzo ciekawa trasa z kilkoma powalonymi drzewami, bystrzami, wymagająca uwagi i zaangażowania od uczestników. Podczas spływu można zorganizować popas na drugie śniadanie i końcowe ognisko na mecie.

spływy kajakiem Jura Krztynia Pilica motywacja trasa

Pilica, Krztynią od Bonowic

Odcinek o długości ok. 15km, czas płynięcia ok. 4/5 godzin
Proponowane miejsce startu:
– Bonowice nieopodal zjazdu drogi do rzeki, dogodne miejsce do przygotowań do spływu.

Miejsce zakończenia

Proponowane miejsce zakończenia:
– Przyłęk, dojazd prawie na sam brzeg rzeki, po drugiej stronie ruiny starego młyna a dalej nad rzeką most kolejowy, wyjście na lewy brzeg rzeki.

Imprezy integracyjne – spływy Jura

Spływy kajakowe Krztynią i Pilicą to idealna propozycja dla grup zakwaterowanych w centralnej części Jury Krakowsko-Częstochowskiej. Dojazd autokarem z Podlesic, Kroczyc, Morska czy Zawiercia to zaledwie 20 min do pół godziny w zależności od lokalizacji. Jeżeli organizujesz imprezę integracyjną w tym rejonie Jury skontaktuj się z nami pisząc na adres splywy@motywacja.com, skalkulujemy Twoją imprezę. Jeżeli jesteście zakwaterowani bliżej Częstochowy polecamy szlaki na Warcie lub Liswarcie. Podczas spływu lub na jego zakończenie można zorganizować obiad polowy i ognisko, na którym upieczecie kiełbaski. Kompleksowo organizujemy spływy dla dużych grup, zapewniamy kajaki i ich transport oraz opiekę instruktorów i ratowników WOPR.

Ten odcinek szlaku kajakowego jest dziewiczy i nieuregulowany. Krztynia to lewy dopływ Pilicy niespełna 26 kilometrowy. Dostępny jest dla kajakarzy od Bonowic w miejscu gdzie Żebrówka wpada do Krztyni. Wodujemy się na brodzie na Żebrówce. Po około 5 kilometrach płynięcia wpadamy do Pilicy w bardzo ciekawym zarośniętym miejscu łączącym obydwie rzeki. Górna Pilica to ciekawy i wymagający odcinek. Liczne przeszkody naturalne i bystrza nie pozwolą się nudzić na trasie. Rzeka szczególnie polecana na spływy dla grup zorganizowanych, imprez integracyjnych i firmowych.

Spływy Jura – Krztynia i Pilica - motywacyjna galeria

Mieliśmy przyjemność

organizować

imprezy

dla firm

POLECAMY