fundusze europejskie

   

Previous slide
Next slide

Wyprawy 4×4

Wyprawy 4×4 to wyjazdy odpowiednio przystosowanymi samochodami terenowymi w różne zakątki Europy. Celem wypraw są najczęściej Karpaty na terenie Rumunii i Ukrainy oraz Półwysep Bałkański. Każdy nocleg jest w innym miejscu, a na czas ekspedycji samochód zamienia się w dom na kółkach, z tą przewagą, że można się nim wspiąć na górskie szczyty, pokonać strumienie i codziennie cieszyć się nowym widokiem z okna

Dla tych, którzy lubią klimat podróży i przygody przygotowujemy nasze wyprawy 4×4 . Organizujemy wyjazdy incentive dla firm naszą własną flotą samochodów Land Rover Discovery. Prowadzimy imprezy dla posiadaczy samochodów terenowych w kraju i poza jego granicami. Świadczymy usługi przewodnickie. Pomagamy w wyborze map, przygotowujemy sprzęt nawigacyjny do turystyki 4×4.

Land Rover

Nasze samochody to Land Rovery Discovery legendarne pojazdy biorące udział w Camel Trophy. Jest to sprawdzona wyprawówka, zapewniająca pasażerom komfort podczas podróży i dużą zdolność pokonywania przeszkód terenowych. Rama, stały napęd 4×4, centralna blokada i sztywne mosty to cechy prawdziwej terenówki.

Trasy naszych wypraw

Trasy naszych wyjazdów prowadzą szczytami Karpat Ukraińskich i Rumuńskich, winnicami Mołdawii, pośród skalistych szczytów Albanii, nieopodal Greckiego Akropolu, przez Riłę w Bułgarii i Serbski Gamzigrad, aby znaleźć swój finał w pirackiej tawernie w Czarnogórskiej Zatoce Kotorskiej.

Sprzęt biwakowy

Posiadamy w naszej wypożyczalni namioty i karimaty dla 40 osób, rozkładane kabiny prysznicowe i prysznice ciśnieniowe. Zapewniamy niezbędny sprzęt biwakowy i campingowy. Na wyprawy 4×4 z nami musisz zabrać jedynie swój śpiwór!

 

Bieszczady 4×4. Dziewicza kraina zielonych wzgórz nad Soliną. Zakwaterujemy się w drewnianych chatach. Rano na nas czeka terenowa gra GPS. Ruszamy na szutrowe szlaki. Wieczorem odprężymy się w saunie i posiedzimy przy grillu. Następnego dnia zwiedzimy Lwów i cmentarz Łyczakowski.

Transylwania, Bukowina i Maramuresz. Rumuńska część Karpat jet poprzecinana malowniczymi szlakami. Urokliwe doliny , skaliste zbocza i górskie jeziora czekają aby je odwiedzić i podziwiać. Nie zapomnimy również odwiedzić zamku księcia Draculi i wesołego cmentarza w Sapancie.

 

Wyprawa na Jurze. Jurajska przygoda zaczyna się w Częstochowie gdzie pakujemy się do samochodów i ruszamy szlakiem warowni i strażnic. Naszym celem jest Kraków. Spać będziemy w połowie trasy na wyprawowym biwaku, wspólnie przygotujemy posiłek. Odwiedzimy zamki, skały i jaskinie.

Mapy i nawigacja GPS. Przygotowujemy urządzenia elektroniczne do wyjazdów wyprawowych w zakresie map satelitarnych, skanowania i kalibracji map papierowych. Wyszukujemy ciekawe miejsca i atrakcje turystyczne na trasie. Przygotowujemy tracki GPS, doradzamy przy wyborze map.

Turystyka i krajoznawstwo. Wyszukujemy zabytki, miejsca ciekawe przyrodniczo, rezerwaty przyrody i osobliwości terenowe. Dzięki możliwościom naszych pojazdów możemy dotrzeć w trudno dostępne punkty, aby tam rozbić biwak i cieszyć się wyjątkową panoramą górską o poranku.

Części zapasowe. Oferujemy doradztwo i realizację w zakresie przygotowania samochodów terenowych do wyprawy. Kompletujemy zestawy części zapasowych, czyli tzw. apteczki dla samochodów. Prowadzimy wypożyczalnię sprzętu biwakowego. Posiadamy: namioty, zadaszenia, kociołki, kuchenki, zbiorniki na wodę.

Wyprawy 4x4 - motywacyjna galeria

Mieliśmy przyjemność

organizować

imprezy

dla firm

POLECAMY