fundusze europejskie

   

Previous slide
Next slide

Off-road, imprezy 4×4

Off-road. Jak to jest usiąść za kierownicą prawdziwej terenówki, takiej jak legendarna camelówka, czyli LR Discovery? Jak się prowadzi pojazd z napędem 4×4? Organizujemy wyprawy 4×4 dla firm — zapraszamy na Jurę za kierownicę Land Rovera. Nasi instruktorzy zademonstrują podstawowe techniki jazdy samochodem terenowym, wytłumaczą jak bezpiecznie poruszać się w terenie i jak zacząć swoją przygodę z off-roadem. Dowiecie się także co nieco o nawigacji w terenie.

Jazda terenowa to szerokie pojęcie. Off-road niektórym kojarzy się z szybkimi dakarówkami na pustynnej Atacamie, innym znów staje przed oczami obraz samochodu po klamki utopionego w błocie, podczepionego wyciągarką do drzewa. My zaś hołdujemy klimatowi przygodowemu a’la legendarny Camel Trophy czy G4 Challenge.

Nasze trasy są tak przygotowane, aby podczas terenowej jazdy posmakować możliwości napędu 4×4 i nacieszyć oko krajobrazami. Jurę przecina wiele szutrowych dróg, polnych i tych biegnących przy lasach. Polecamy imprezy 4×4 na śląsku jedno i kilkudniowe połączone z biwakowaniem i zwiedzaniem okolicznych atrakcji turystycznych.

Jeździmy Land Roverami Discovery. Dysponujemy sześcioma samochodami tego typu. Przygotowane są one zarówno do jazdy terenowej, jak i do dalszych i bliższych wypadów wyprawowych off-road. Jura to idealne miejsce do takich wycieczek, dlatego realizujemy kilkugodzinne eventy, całodniowe imprezy 4×4 oraz wyjazdy wyprawowe z noclegiem w formie terenowego biwaku – wszystko to w okolicy Częstochowy.

Imprezy integracyjne
imprezy firmowe

motywacja

Nawigacja off-road

Podczas jazdy terenowej niezbędna jest chociaż podstawowa znajomość nawigacji terenowej. Obecnie do wyznaczania trasy wykorzystujemy urządzenia GPS, nasze smartfony z przeróżnymi aplikacjami a także papierowe mapy. W turystyce 4×4 wykorzystuje się również roadbooki zwane także itinerami. Do jazdy po nich konieczne jest wykorzystanie metromierza, co to jest jak go używać i na czym polega współpraca pilota i kierowcy podczas rajdu dowiecie się od nas!

 

motywacja

Szkolenia 4×4

Świeżo upieczeni posiadacze samochodów terenowych chcą jak najszybciej rozpocząć zabawę w off-road. Z naszego doświadczenia wynika, że na pierwszy wyjazd w teren warto wybrać się w towarzystwie instruktora 4×4. Podczas zajęć przedstawi on zasady pokonywania przeszkód terenowych i używania napędu 4WD. Oferujemy także doradztwo w zakresie przygotowania samochodu do jazdy off-road.

 

motywacja

Land Rover Discovery

Spływy zorganizowane. W przypadku chęci zorganizowania spływu dla większej grupy osób, wystarczy skontaktować się z nami w celu uzyskania wyceny i dokonania rezerwacji terminu. Przygotowujemy imprezy kilkudniowe połączone z biwakowaniem, organizujemy wyżywienie, pomagamy przy wyborze transportu. Nasza kadra instruktorska zapewni bezpieczeństwo i sprawną organizację podczas spływu. Przed startem odpowiednio poinstruuje uczestników i przeszkoli w zakresie używania sprzętu asekuracyjnego.

 

Imprezy 4x4 Off-road - motywacyjna galeria

RB
READER

motywacja aplikacja RB Reader Roadbook nawigator

Aplikacja zastępująca klasyczny roadbook papierowy. Wbudowany metromierz pozwala korzystać z jednego urządzenia na trasie. Tryb jazdy bez roadbooka jest rozbudowanym metromierzem. Przyciski resetujące dostępne do aplikacji przewodowe i bezprzewodowe. Przygotuj roadbook w RBEditor i skontaktuj się z nami aby umieścić go w aplikacji. Apka do rajdów, kjs, imprez 4×4, off-road, iteener, książka drogowa.

Pobierz aplikacje

Mieliśmy przyjemność

organizować

imprezy

dla firm

POLECAMY