fundusze europejskie

   

Previous slide
Next slide

Paintball

Imprezy Paintball organizujemy na naszym poligonie FORESTCAMP w Suliszowicach, niedaleko Zaborza. Jest to hektarowy teren przystosowany do potyczek militarnych. Okopy obudowane workami z piaskiem, drewniane zapory i mieszany lasek dają schronienie i sprzyjają tworzeniu zasadzek. Podczas rozgrywek instruktorzy animują kolejne etapy gry, przydzielając zadania grupom tak, aby akcja toczyła się w oparciu o scenariusz.

Paintball Częstochowa - Jura

Paintball to strategiczna gra militarna. Jej uczestnicy, odpowiednio ubrani i wyposażeni w markery (karabinki paintballowe) i zapas kul z farbą, są podzieleni na najczęściej dwie drużyny, by toczyć ze sobą walkę na specjalnie przygotowanym polu do gry lub poligonie paintballowym.

Posiadamy 30 markerów paintball firmy Tippmann oraz sprzęt ochronny taki jak mundury, maski, rękawiczki i ochraniacze na szyję. Dodatkowe rekwizyty, w postaci radiostacji wojskowych czy skrzyń transportowych, pozwalają stworzyć ciekawy scenariusz, wokół którego toczą się rozgrywki.

Jeżeli chcesz przeżyć niesamowite emocje podczas gry w paintball Jura Krakowsko-Częstochowska, gdzie znajduje się nasz poligon, zapewni Ci do tego odpowiednie warunki! Nasz poligon Forestcamp umiejscowiony jest w Zrębicach w samym sercu Jury. Jest to czterohektarowy, częściowo zalesiony teren, poprzecinany liniami okopów obudowanych workami z piaskiem. Głębiej w lesie kryją się drewniane forty, w których można się schronić, odsapnąć, przygotować zasadzkę, odeprzeć atak, a nawet wyprowadzić z nich kontrofensywę.

Imprezy integracyjne
imprezy firmowe

motywacja

Poligon Paintball

Forestcamp to teren specjalnie przygotowany do gier militarnych. Można na nim rozgrywać nawet duże scenariusze. Zadowoli zarówno amatorów paintballa jak i ASG. Oprócz poligonu, gracze mają do dyspozycji także zaplecze w postaci wiatki grillowej z ławkami i murowane z jurajskiego kamienia palenisko, nad którym można upiec kiełbaski.

motywacja

Sprzęt Paintball

Tippmann – legendarna marka. Markery tej firmy są twarde i toporne jak kałasznikowy. Dbając o ich serwis można im zapewnić wieloletnią żywotność. Nasz warsztat techniczny i doświadczeni serwisanci dbają o kondycję zarówno naszego arsenału jak i sprzętu, który gracze indywidualni oddają do naprawy. Serwisujemy tradycyjny sprzęt i elektro-pneumatyki.

 

motywacja

Wieczorki kawalerskie

Wieczorki kawalerskie i panieńskie Doskonałym pomysłem na urozmaicenie tej wyjątkowej imprezy jest potyczka paintballowa. Często aranżujemy „porwanie” panny lub pana młodego samochodem terenowym i przewozimy ich na Forestcamp, gdzie czekają już przyjaciele. Po grze nadchodzi czas na ognisko i kolejne atrakcje, jakie niesie nadejście nocy.

Paintball - motywacyjna galeria

Mieliśmy przyjemność

organizować

imprezy

dla firm

POLECAMY