fundusze europejskie

   

Previous slide
Next slide

Motywacja Częstochowa

Organizacja imprez firmowych - eventów - catering

Turystykę aktywną i Integrację dla firm organizujemy od 2004 roku. Specjalizujemy się w przygodowych imprezach szytych na miarę. Sprzęt i wykwalifikowana kadra sprawiają, że praktycznie nie korzystamy z usług podwykonawców. Aktywnie działamy na Jurze Krakowsko-Częstochowskiej i Wieluńskiej. Organizujemy wyprawy 4x4 i ekspedycje off-road na Bałkanach, w Europie centralnej i wschodniej oraz w Azji i Afryce.

motywacja.com
prowokacja integracja motywacja

ul. Olsztyńska 113/117
42-200 Częstochowa

Imprezy integracyjne:

Spływy kajakowe:

Wieczorki kawalerskie, panieńskie, paintball:

Catering i pikniki

Baza sprzętowa

Wpis do Centralnej Ewidencji Organizatorów Turystyki:
1642 – prowadzonej przez Marszałka Województwa Śląskiego

Wpis do Rejestru placówek gastronomicznych:
1044/1205/2021 – prowadzony przez PPIS w Częstochowie

NIP 637-191-05-50
REGON 240087647

Polisa OC – PZU S.A. F0007360
Konto: PL21 1050 1142 1000 0097 4772 5381 ING Bank Śląski
Konto: PL10 1020 4900 0000 8302 3549 6345 PKO BP

Wypożyczalnia rowerów

ul. Skalna 1, Częstochowa
+48 507 373 072

Motywacja Częstochowa

Kadra

Motywacyjna kadra instruktorska to głównie mieszkańcy Jury. Aktywni turyści, instruktorzy PZA, trenerzy NW i taternicy jaskiniowi. Wielu z nas zaczynało swoją przygodę w harcerstwie lub w kołach PTTK, gdzie zdobywaliśmy pierwsze szlify przy organizacji imprez i uczestniczyliśmy w szkoleniach. Swoje doświadczenie i pasję staramy się przekazywać uczestnikom naszych eventów.

Motywacja Częstochowa

Jura

Naszą bazę zbudowaliśmy na Jurze i to właśnie tutaj nasi Klienci mogą zjeżdżać na linach pod ziemię, wspinać się na szczyty skał, chodzić po mostach linowych, przejechać się na tyrolce, przedzierać się przez okopy pod ostrzałem kul z farbą, podziwiać uroki Jury zza szyb samochodów terenowych, z quadów lub podczas marszy na orientację, a nawet wziąć udział w spływie kajakowym.

 

motywacja

Wyposażenie

Sprzęt, którym dysponujemy, pozwala nam swobodnie działać w praktycznie każdym terenie na Jurze. Samochody terenowe i quady to sprawdzone środki transportu na lądzie. Polietylenowe kajaki pozwalają sprawnie pokonywać zakola i bystrza Warty i jej dopływów. Kilometry lin, kombinezony speleo i uprzęże umożliwiają zwiedzanie podziemnego świata. Namioty bankietowe, kuchnia polowa i sprzęt cateringowy stwarzają doskonałe zaplecze do organizacji imprez plenerowych.

Współpraca - Hotele, agencje eventowe, placówki oświatowe

Zapraszamy do współpracy jurajskie hotele, ośrodki wypoczynkowe, pensjonaty i inne obiekty noclegowe z naszego regionu. Oferujemy profesjonalną obsługę wydarzeń dla Waszych gości. Doświadczenie jakie zdobyliśmy przez 20 lat naszej działalności owocuje zadowoleniem klientów a niebanalne i oryginalne programy eventowe gwarantują przeżycie niezapomnianej przygody na Jurze Krakowsko-Częstochowskiej.
Agencje eventowe, które planują organizację imprez w naszym regionie zachęcamy do kontaktu. Pomożemy Wam przygotować i zrealizować scenariusze wydarzeń lub zaproponujemy rozwiązania, które doskonale sprawdzają się na Wyzynie Jurajskiej. Sprzęt jaki posiadamy gwarantuje profesjonalną obsługę i sprawną realizację.
Szkoły i placówki oświatowe chcące zorganizować wycieczki lub zielone szkoły obsługujemy juz od roku 2004. Posiadamy wpis do Centralnej Ewidecji Organizatorów turystycznych a instruktorzy współpracujący z nami niezbędne uprawnienia do pracy z młodszymi uczestnikami szkolnych wyjazdów. Oferujemy programy dostosowane do wieku uczestników uwzględniające sprawność wychowanków. Oprócz scenariuszy przygodowo-krajoznawczych oferujemy także moduły edukacyjne: lekcje przyrody i historii w terenie oraz szkolenia z Pierwszej pomocy przy użyciu profesjonalnego sprzętu w tym symulatora ćwiczebnego AED (przenośny elektroniczny defiblyrator).

Cennik rok 2023 - pobierz aktualny cennik w formacie PDF

Mieliśmy przyjemność

organizować

imprezy

dla firm

POLECAMY