Wyjazdy incentive to doskonała forma motywowania lub nagradzania członków zespołu. Przygody w Polsce na Bałkanach i Kaukazie. Nieszablonowe rozrywki i atrakcje w czasie podróży w połączeniu z smakami i aromatami lokalnej kuchni tworzą niezapomniane wspomnienia na długo pozostające w pamięci uczestników wyjazdu. Zimą organizujemy oryginalne narciarskie wyjazdy do Bukovela na Ukrainie i Kopaonioka w Serbii. 

Bieszczady to jedna z najbardziej dziewiczych krain geograficznych w Polsce. Gęsta ilość dróg szutrowych i polnych tworzy siatkę połaczeń pomiędzy ciekawymi miejscami takimi jak: Zalew Soliński, Baligród, Komańcza, Cisna, Rabe czy Polańczyk. W tej scenerii rozegramy nawigacyjną grę terenową GPS.

Spać obowiązkowo będziemy w bieszczadzkich drewnianych chatach z kominkami. Wieczorami odpoczniemy w saunie i przy grillu. Dla chętnych pozostaje jeszcze Grota Solna i Japońska Beczka. Taki zestaw atrakcji pozwoli się odprężyć i zregenerować. Gwarantujemy że z Biesów wrócicie wypoczęci i pełni energii do dalszej pracy.

Specjalną atrakcją imprezy jest wyjazd do Lwowa, zwiedzanie starówki oraz Cmentarza Łyczakowskiego. Miasto to pełne śladów polskiej historii, jest nie lada gratką dla turystów z naszego kraju.

Samochód Land Rover Discovery to legendarny pojazd biorący udział w Camel Trophy. Jest to sprawdzona wyprawówka, zapewniająca komfort podczas podróży i dużą zdolność pokonywania przeszkód terenowych.

Impreza turystyczno-offroadowo-krajoznawcza.
Wyjazd offroad – wszystkie samochody to Land Rovery Discovery. Zakwaterowanie w drewnianych chatach.

Terminy do uzgodnienia – konieczne paszporty(zwiedzanie Lwowa)!

W programie: wyprawy terenowe, gra GPS, zwiedzanie Lwowa, ruska bania, grota solna, japońska beczka. Duża wiata grillowa pozwoli cieszyć się do późna imprezą przy ogniu.

I dzień
ok. 15.00 Przejazd w Bieszczady
ok. 21.00 Dojazd i zakwaterowanie.
22.00 Ognisko organizacyjne z kolacją. Przedstawienie planu na następne dni.
Nocleg

II dzień
6.30 Pobudka
7.30 Śniadanie
8.30 wyjazd do Lwowa granicę przekraczamy w Krościenku w godzinach 9.00-10.30
ok. 12.30 Dojazd do Lwowa, zwiedzanie z przewodnikiem: Gmach opery, spacer „Prospektem Swobody”” postoje przy pomnikach Szewczenki i Mickiewicza. Zwiedzimy: arsenał i basztę prochową. Przy kaplicy Boimów smaczna przerwa w jednej z lepszych lwowskich kawiarni. Odszukamy zaułek z mistyczną Katedrą Ormiańską, pełną tajemniczych, mrocznych malowideł, Na koniec zwiedzimy rynek z ratuszem i kamienicami: czarną i królewską gdzie przebywał król Jan III Sobieski.
Obiad w wielopoziomowej restauracji Lampa Gazowa.
ok. 20.00 Wyjazd do Polski
23.00 Dojazd do chat, nocleg

III dzień
9.00 Śniadanie i wyjazd.

Ten dzień spędzimy z samochodami w górach. Zwiedzimy kilka terenowych tras, pokonamy kilka brodów, możemy znaleźć się na granicy ze Słowacją. Wszystko odbywać się będzie w formie nawigacyjnej gry GPS. Punkty kontrolne znajdują się w fajnych i atrakcyjnych miejscach charakterystycznych dla Bieszczad. Punkty są rozmieszczone w formie skrzynek Geocache. Odnajdując je musimy sie wpisać do logbooka i wymienić w skrzynce „skarby”
20.00 Wieczorem wieczór bieszczadzki w wiacie grillowej. Dla chętnych rozpalimy w saunie i pod japońską beczką. Podany będzie pieczony baran, bieszczadzki samogon, najlepsza ukraińska wódka oraz lokalne smakołyki.

IV dzień
9.00 Śniadanie i wyjazd
Dziś czysty offroad, trochę błota i góry. Przejazdy kilkoma widokowymi trasami o różnej skali trudności. Możliwe, że będzie okazja użyć wyciągarek i innego sprzętu terenowego jak taśmy, szekle i liny kinetyczne. Popołudniem ruszymy w stronę Jawora nad Solinę. Zwiedzimy tamę i obejrzymy największe karpie w Polsce. Dzisiejszą wyprawę zakończymy w klimatycznej knajpie Bieszczadzki Zakapior w Polańczyku. Po biesiadzie, powrót do chat i pożegnalne ognisko.
nocleg

V dzień
10.30 Śniadanie i przygotowania do wyjazdu.
12.00 Wyjazd

Ceny od 3790 zł netto os. przy grupie 15 os.

Cena zawiera: Wypożyczenie 5 samochodów terenowych Land Rover Discovery i opiekę 5 instruktorów off-road, noclegi w drewnianych chatach(pełny węzeł sanitarny), dostęp do sauny, japońskiej beczki i groty solnej, wyjazd do Lwowa minibusem i zwiedzanie z przewodnikiem. Wejście na cmentarz-muzeum Łyczakowski, obiad w Lwowie, bieszczadzka kolacja grillową, 4 śniadania, 2 kolacje, kolację grillową, obiadokolację w Bieszczadzkim Zakapiorze, organizację gry GPS, wyjazd terenowy w niedzielę, ubezpieczenie NNW.

Call Now Button