Zadzwoń 507 373 072

   

Wypożyczalnia kajaków – Częstochowa

Spływy kajakowe po Warcie

Nasza wypożyczalnia kajaków poleca swoje usługi. Udostępniamy kajaki turystom indywidualnym, ekipom znajomych i większym zorganizowanym grupom. Podwozimy i odbieramy kajaki ze wskazanego miejsca. Służymy radą przy wyborze odcinka rzeki na spływ. Wypożyczamy także sprzęt biwakowy, campingowy, worki kajakowe, karimaty i namioty.

Jeżeli planujesz kajakowe wakacje a nie chcesz płynąć ze zorganizowaną grupą. Zadzwoń do nas. Pomożemy przy planowaniu trasy spływu, wskażemy dogodne miejsca na biwaki. Wypożyczalnia kajaków dowiezie wybrany sprzęt na miejsce startu i odbierze z końca trasy spływu. Zorganizuj swój spływ samodzielnie i w dowolnym terminie. Polecamy trasy z jednym noclegiem(weekendowe) oraz dłuższe kilkudniowe a nawet tygodniowe spływy na Warcie i Pilicy. Nie potrzebujesz mieć swojego sprzętu campingowego. Namioty, karimaty, GPSy i mapy kajakowe oraz inne potrzebne na biwaku akcesoria wypożyczysz u nas. Poczuj smak prawdziwej traperskiej przygody na rzekach południowej Polski. Wyjeżdżając z Krakowa, Katowic, Opola czy Kielc na starcie Waszego spływu wakacyjnego możecie być już w godzinę drogi samochodem z domu!

 

Baza kajakowa

Nasza baza i wypożyczalnia kajaków jest zlokalizowana w Częstochowie na
ul. Olsztyńskiej 113/117

Sprzęt i cennik

Posiadamy w wypożyczalni:

40 polietylenowych dwuosobowych kajaków RTM Rando i Roteko – 70zł/dzień
7 kajaków jednoosobowe polietylenowe – 60zł/dzień
worki i beczki wodoszczelne 10zł/dzień
kuchenki gazowe 40zł/weekend (Jetboil lub Campingaz) + kartusze
kilkanaście namiotów 2,3 os. 20zł/dzień
40 karimat 3 zł/dzień

Rezerwacja kajaków
tel: +48507373072
tel: +48509840838

Transport kajaków

Dysponujemy trzema busami 9os. kilkoma samochodami terenowymi Land Rover Discovery oraz trzema przyczepami kajakowymi: 8, 13 i 16 szt. Nasze terenówki posiadają bagażniki dachowe z możliwością załadunku kajaków.

Transport kajaków (max. 8/13/16 kajaków na przyczepie) – 2 zł netto/km. (liczony od wyjazdu samochodu z bazy na ul. Olsztyńskiej 113/117 w Częstochowie do jego powrotu do bazy).

Obsługujemy także spływy z przewozem bagaży, namiotów i asystą kierowcy na trasie. Bus + Kierowca – 350 zł netto/ dzień

Obsługa ratownika WOPR lub instruktora TK (turystyki kajakowej) – 350 zł netto/ dzień/ osoba z kajakiem

Jeżeli chcesz zorganizować spływ kilkudniowy zadzwoń do nas pomożemy dobrać odpowiedni odcinek rzeki i dograć logistycznie całą organizację i transport.

Wypożyczalnia kajaków - galeria

Mieliśmy przyjemność

organizować

imprezy

dla firm

POLECAMY