Wyjazdy incentive to doskonała forma motywowania lub nagradzania członków zespołu. Przygody w Polsce na Bałkanach i Kaukazie. Jura 4×4. Nieszablonowe rozrywki i atrakcje w czasie podróży w połączeniu z smakami i aromatami lokalnej kuchni tworzą niezapomniane wspomnienia na długo pozostające w pamięci uczestników wyjazdu. Zimą organizujemy oryginalne narciarskie wyjazdy do Bukovela na Ukrainie i Kopaonioka w Serbii. 
Przed imprezą...
Pustynia Siedlecka
Brama Twardowskiego
Droga na Sokole Góry
Zamek w Mirowie
Zamek Ogrodzieniec
Jurajskie skaly
Questa Jurajska
Kamieniołom Kielniki
samochód terenowy
Piaskowe drogi
na jurajskim szlaku
foto 4x4 impreza
Góra Biakło
Postój na trasie
Zamek Olsztyn
Śniadanie w plenerze
Wieże Olsztyna
Nasz sprzęt
Wjeżdżamy na górę?

Wyżynę Krakowsko-Częstochowską znamy jak własną kieszeń. Jest tu wiele traktów przemykających pomiędzy wzgórzami, brzegiem lasów czy polami. Jura 4×4. Niektóre z nich prowadzą do skał o dziwnych nazwach i kształtach inne do zamków i warowni. Można także dojechać do miejsc, z których roztaczają się widoki na jurajskie krajobrazy.

Aby przemierzyć szlak z Częstochowy do Krakowa potrzebujemy dwa dni podczas, których zaznajomimy Was z podstawową obsługą i prowadzeniem samochodu terenowego. Pod czujnym okiem instruktora będziecie stawiać pierwsze kroki w jeździe 4×4. Postaramy się także przybliżyć temat nawigacji terenowej zarówno na mapach i ekranach GPS.

Noclegi

Nocleg możemy urządzić rozbijając biwak i sami przygotowując posiłek polowy lub zatrzymać się w małym przytulnym pensjonacie gdzie podczas kolacji w altanie grillowej możemy podłączyć projektor multimedialny i urządzić pokaz slajdów z naszych wypraw 4×4 w najdalsze zakątki Europy, uświetniając go łykiem rumuńskiej śliwowicy.

Zejście do Jaskini

Jura 4×4

Impreza turystyczno-offroadowo-krajoznawcza.
Wyjazd offroad – wszystkie samochody to Land Rovery Discovery.
Zakwaterowanie w namiotach na biwaku lub w pensjonacie/hotelu.

I dzień

Spotkanie w Częstochowie.
Pakowanie bagaży do samochodów terenowych, wyjazd na trasę.
Pierwsze przejazdy, zaznajomienie się z obsługą samochodu 4×4.
Przed obiadem zwiedzimy i zobaczymy: Przeprośną Górkę, Zieloną Górę, Góry Towarne, Zamek Olsztyn, Kamieniołom Kielniki i Sokole Góry, w których zejdziemy do Jaskini Koralowej.
W osprzęcie speleo w kaskach z latarkami i kombinezonach zjedziemy ponad 20m pod ziemię i zwiedzimy korytarze jednej z najpiękniejszych jaskiń na Jurze.
Po eksploracji zejdziemy do samochodów i udamy się na poszukiwanie miejsca na biwak lub do pensjonatu.
Wieczorem rozpalimy ognisko i przyrządzimy wspólny posiłek a jeżeli spać będziemy w pensjonacie pod wiatką grillową możemy urządzić slajdowisko z wypraw po bezdrożach Europy.
Nocleg

Jurajska wyprawa 4x4

II dzień

Pobudka
Śniadanie
9.30 wyjazd na trasę
Ruszymy na wschód i aleją Klonową wjedziemy do Złotego Potoku gdzie udamy się na spacer od Bramy Twardowskiego ku Źródłom Zygmunta i Elżbiety z których początek bierze rzeka Wiercica.
Obiad zjemy naprzeciwko Rezerwatu Parkowe w najstarszej pstrągarni w Europie.
Po posiłku ruszymy w kierunku zamków w Mirowie, Bobolicach i Ogrodzieńcu. Po drodze odwiedzimy kamieniołom, na którym jest urządzony tor off-road.
Kolację zjemy w karczmie zamkowej na Zamku w Ogrodzieńcu.
Nocleg proponujemy: pod namiotami, w jednym z pensjonatów lub w ekskluzywnym Hotelu SPA Poziom 511

III dzień

9.00 Śniadanie i wyjazd.
Ostatni dzień to podróż traktami do Ojcowa. Po drodze czekają nas zamki w Smoleniu i Rabsztynie. Zobaczymy Maczugę Herkulesa i zwiedzimy zamek-pałac w Pieskowej Skale. Obiad zjemy w restauracji i udamy się na spacer, który doskonale podsumuje naszą eskapadę Jura 4×4. Ruszymy szlakiem po Ojcowskim Parku Narodowym i zakończymy go zwiedzaniem Groty Łokietka. Symbolicznie zakończymy imprezę przy Bramie Krakowskiej która zamyka Jurę.

Jurajski off-road
Cena: 3450 zł netto os. przy grupie 15 os.

Cena zawiera: Wypożyczenie 5 samochodów terenowych Land Rover Discovery i opiekę 5 instruktorów off-road, eksplorację jaskini Koralowej(pionowy zjazd) w pełnym osprzęcie speleo, noclegi w namiotach na biwakach, zwiedzanie atrakcji opisanych w programie, 3 obiady, 2 kolacje, 2 śniadania, ubezpieczenie NNW.

Cena nie zawiera: noclegów w pensjonatach lub hotelach w przypadku wyboru takiej opcji.

Oferta dostępna również w opcji dwudniowej z jednym noclegiem w terenie. Możemy również zmodyfikować listę atrakcji lub uzupełnić ofertę o nowe elementy.

jurajski off-road
Droga w góry
Romańska kaplica w Zrębicach

jura 4x4
Piekne panoramy
jura 4x4

Call Now Button