Wyjazdy incentive to doskonała forma motywowania lub nagradzania członków zespołu. Przygody w Polsce na Bałkanach i Kaukazie. Jura 4×4. Nieszablonowe rozrywki i atrakcje w czasie podróży w połączeniu z smakami i aromatami lokalnej kuchni tworzą niezapomniane wspomnienia na długo pozostające w pamięci uczestników wyjazdu. Zimą organizujemy oryginalne narciarskie wyjazdy do Bukovela na Ukrainie i Kopaonioka w Serbii. 
Postój na trasie
Zamek Olsztyn
Zamek w Mirowie
Zamek Ogrodzieniec
Jurajskie skaly
Nasz sprzęt
Questa Jurajska
na jurajskim szlaku
Pustynia Siedlecka
Góra Biakło
samochód terenowy
Wjeżdżamy na górę?
Wieże Olsztyna
Droga na Sokole Góry
Kamieniołom Kielniki
Brama Twardowskiego
Piaskowe drogi
Przed imprezą...
Śniadanie w plenerze
foto 4x4 impreza

Wyżynę Krakowsko-Częstochowską znamy jak własną kieszeń. Jest tu wiele traktów przemykających pomiędzy wzgórzami, brzegiem lasów czy polami. Jura 4×4. Niektóre z nich prowadzą do skał o dziwnych nazwach i kształtach inne do zamków i warowni. Można także dojechać do miejsc, z których roztaczają się widoki na jurajskie krajobrazy.

Aby przemierzyć szlak z Częstochowy do Krakowa potrzebujemy dwa dni podczas, których zaznajomimy Was z podstawową obsługą i prowadzeniem samochodu terenowego. Pod czujnym okiem instruktora będziecie stawiać pierwsze kroki w jeździe 4×4. Postaramy się także przybliżyć temat nawigacji terenowej zarówno na mapach i ekranach GPS.

Noclegi

Nocleg możemy urządzić rozbijając biwak i sami przygotowując posiłek polowy lub zatrzymać się w małym przytulnym pensjonacie gdzie podczas kolacji w altanie grillowej możemy podłączyć projektor multimedialny i urządzić pokaz slajdów z naszych wypraw 4×4 w najdalsze zakątki Europy, uświetniając go łykiem rumuńskiej śliwowicy.

Zejście do Jaskini

Jura 4×4

Impreza turystyczno-offroadowo-krajoznawcza.
Wyjazd offroad – wszystkie samochody to Land Rovery Discovery.
Zakwaterowanie w namiotach na biwaku lub w pensjonacie/hotelu.

I dzień

Spotkanie w Częstochowie.
Pakowanie bagaży do samochodów terenowych, wyjazd na trasę.
Pierwsze przejazdy, zaznajomienie się z obsługą samochodu 4×4.
Przed obiadem zwiedzimy i zobaczymy: Przeprośną Górkę, Zieloną Górę, Góry Towarne, Zamek Olsztyn, Kamieniołom Kielniki i Sokole Góry, w których zejdziemy do Jaskini Koralowej.
W osprzęcie speleo w kaskach z latarkami i kombinezonach zjedziemy ponad 20m pod ziemię i zwiedzimy korytarze jednej z najpiękniejszych jaskiń na Jurze.
Po eksploracji zejdziemy do samochodów i udamy się na poszukiwanie miejsca na biwak lub do pensjonatu.
Wieczorem rozpalimy ognisko i przyrządzimy wspólny posiłek a jeżeli spać będziemy w pensjonacie pod wiatką grillową możemy urządzić slajdowisko z wypraw po bezdrożach Europy.
Nocleg

Jurajska wyprawa 4x4

II dzień

Pobudka
Śniadanie
9.30 wyjazd na trasę
Ruszymy na wschód i aleją Klonową wjedziemy do Złotego Potoku gdzie udamy się na spacer od Bramy Twardowskiego ku Źródłom Zygmunta i Elżbiety z których początek bierze rzeka Wiercica.
Obiad zjemy naprzeciwko Rezerwatu Parkowe w najstarszej pstrągarni w Europie.
Po posiłku ruszymy w kierunku zamków w Mirowie, Bobolicach i Ogrodzieńcu. Po drodze odwiedzimy kamieniołom, na którym jest urządzony tor off-road.
Kolację zjemy w karczmie zamkowej na Zamku w Ogrodzieńcu.
Nocleg proponujemy: pod namiotami, w jednym z pensjonatów lub w ekskluzywnym Hotelu SPA Poziom 511

III dzień

9.00 Śniadanie i wyjazd.
Ostatni dzień to podróż traktami do Ojcowa. Po drodze czekają nas zamki w Smoleniu i Rabsztynie. Zobaczymy Maczugę Herkulesa i zwiedzimy zamek-pałac w Pieskowej Skale. Obiad zjemy w restauracji i udamy się na spacer, który doskonale podsumuje naszą eskapadę Jura 4×4. Ruszymy szlakiem po Ojcowskim Parku Narodowym i zakończymy go zwiedzaniem Groty Łokietka. Symbolicznie zakończymy imprezę przy Bramie Krakowskiej która zamyka Jurę.

Jurajski off-road
Cena: 2750 zł netto os. przy grupie 15 os.

Cena zawiera: Wypożyczenie 5 samochodów terenowych Land Rover Discovery i opiekę 5 instruktorów off-road, eksplorację jaskini Koralowej(pionowy zjazd) w pełnym osprzęcie speleo, noclegi w namiotach na biwakach, zwiedzanie atrakcji opisanych w programie, 3 obiady, 2 kolacje, 2 śniadania, ubezpieczenie NNW.

Cena nie zawiera: noclegów w pensjonatach lub hotelach w przypadku wyboru takiej opcji.

Oferta dostępna również w opcji dwudniowej z jednym noclegiem w terenie. Możemy również zmodyfikować listę atrakcji lub uzupełnić ofertę o nowe elementy.

jurajski off-road
Droga w góry
Romańska kaplica w Zrębicach

jura 4x4
Piekne panoramy
jura 4x4

Call Now Button