Wyjazdy incentive to doskonała forma motywowania lub nagradzania członków zespołu. Rumunia off-road, przygody w Polsce na Bałkanach i Kaukazie. Nieszablonowe rozrywki i atrakcje w czasie podróży w połączeniu z smakami i aromatami lokalnej kuchni tworzą niezapomniane wspomnienia na długo pozostające w pamięci uczestników wyjazdu. Zimą organizujemy oryginalne narciarskie wyjazdy do Bukovela na Ukrainie i Kopaonioka w Serbii. 
Rumuńska chata
górskie szlaki 4x4
Transalpina off-road
Osiołek w Rumuni
kamienisty szlak off-road
Sielankowe widoki
Górskie przełęcze
Wyjazdy incentive 4x4
Wysoko na szlaku 4x4
Via Strategica 4x4
Wypas owiec w Karpatach rumińskich
Trasa Transfogarska
Transfogarska 4x4

Rumunia off-road

Rumuńskie Karpaty są wciąż dzikie. W górach, które stanowią 70% kraju można spotkać stada owiec pędzone przez pasterzy od redyku do redyku (dzień wyjścia i zejścia z hal na sezon pasterski). Podczas wyjazdu będziemy pokonywać górskie szlaki o różnej trudności terenowej. Podczas wiosennych wyjazdów często będzie można spotkać resztki śniegu a w okresie późniejszym pięknie kwitnące wrzosy na połoninach.

Lokalna Kuchnia

Zasmakujemy w Rumuńskiej kuchni tradycyjnej, zjemy kukurydze z ogniska, mięsne mici i pochlipiemy ciorby (rumuńskie zupy).

W Transylwanii (Siedmiogrodzie) zwiedzimy średniowieczne zamki w Maramuresz podziwiać będziemy nienaruszone ręką człowieka górskie krajobrazy a w Bukowinie będziemy mogli odnaleźć ślady polskości. Kiedy jeszcze sięgały tutaj granice naszego państwa osadnicy zakładali polskie wsie. To kulturowy tygiel Rumuńsko-Ukraińsko-Czesko-Węgiersko-Polski.
Karpaty 4x4

Wyjazd turystyczno-offroadowo-krajoznawczy
Wyprawa off-roadowa – wszystkie pojazdy to Land Rovery Discovery. Zakwaterowanie w namiotach lub pensjonatach (Cabana).

Terminy do uzgodnienia.

Przykładowy program (Maramuresz): wyprawy terenowe, zwiedzanie, biwakowanie, pokonywanie przeszkód terenowych, elementy survivalu.

I dzień
Odbiór uczestników z lotniska i przejazd do Sapanty
Zwiedzanie „Wesołego Cmentarza” i cerkwi
Terenowy przejazd na biwak, ognisko i omówienie planu wyprawowego.
Nocleg w namiotach.

II dzień
Pobudka i polowe własnoręcznie przygotowane śniadanie.
Wyjazd na trasę roadbooka poruszać będziemy się jak na rajdzie nawigacyjnym.
Zaznajomimy Was z nawigacją samochodową i wyprawową. Będzie okazja obejrzeć satelitarne zrzuty na tabletach, posiłkować się będziemy mapami papierowymi i GPSami z mapami wektorowymi. Wieczorem dotrzemy do biwaku Trzy Korony, rano obudzi nas piękna panorama.
III dzień
Śniadanie i wyjazd.
Dzisiaj czeka nas dużo pracy w terenie. Mamy do pokonania pokaźny odcinek, który nie jest zbyt łatwy. Będziemy balansować autami, nawzajem pomagać przy wyciąganiu i zapewne niezbędne będzie użycie wyciągarek. Jeżeli będziemy działać wspólnie a nasze działania skoordynujemy bezproblemowo i bezpiecznie dotrzemy na nasz ostatni nocleg pod namiotami.

IV dzień
Pobudka, śniadanie i wyjazd.
Dziś musimy dotrzeć do pensjonatu gdzie przygotowana jest uroczysta kolacja i podsumowanie wyprawy. Wieczorem pokażemy na projektorze slajdowisko z wyprawy i powspominamy najbardziej emocjonujące chwile.
nocleg

V dzień
10.30 Śniadanie i wykwaterowanie.
Przed wyjazdem na lotnisko, będzie jeszcze chwila na ostatnie zakupy i kompletowanie pamiątek. Przywieziecie ze sobą rumuńską śliwowice czy raczej czapę pasterską?

Ceny od: 4250 zł netto os. + przelot przy grupie 15 os.
Dostępne lotniska: Baia Mare(Bukowina i Maramuresz), Oradea, Cluj Napoca, Timisoara (Transylwania)
Cena zawiera: Wypożyczenie 5 samochodów terenowych Land Rover Discovery i opiekę 5 instruktorów off-road, noclegi w namiotach na biwaku i jeden nocleg w pensjonacie, wszystkie posiłki, uroczysta kolację, pokaz slajdów i zdjęcia z wyprawy, transfer z i na lotnisko, ubezpieczenie NNW.

Call Now Button