Wyjazdy incentive to doskonała forma motywowania lub nagradzania członków zespołu. Przygody w Polsce na Bałkanach i Kaukazie. Nieszablonowe rozrywki i atrakcje w czasie podróży w połączeniu z smakami i aromatami lokalnej kuchni tworzą niezapomniane wspomnienia na długo pozostające w pamięci uczestników wyjazdu incentive. Zimą organizujemy oryginalne narciarskie wyjazdy do Bukovela na Ukrainie i Kopaonioka w Serbii. 
podjazd offroad
land rovery w górach
prawdziwa przygoda 4x4
sprawdzone lokalizcje na Ukrainie
offroadowe przejazdy
panoramy widokowe 4x4
wyprawowy samochód
przejazd 4x4 na trudnym szlaku
szutrowa droga 4x4
szlaki błotne
wyprawówka 4x4
samochody land rover discovery
offroadowy przejazd
UAZy w Sławsku
ukraiński offroad
przeprawa terenowa na górskim szlaku
offroadowe wyjazdy firmowe
land rover w rzece
incentive 4x4
na terenowym szlaku
discovery przejeżdża nasyp
szlaki offroad
ukraiński szlak offroad
wyprawa offroad
trasa offroad
wyprawa samochodami terenowymi
ognisko w górach
przygotowane samochody

Wyprawa incentive w Ukraińskie Bieszczady zwane czasem Wschodnimi, które rozciągają się zaraz za naszą wschodnio-południową granicą aż do pólnocno-zachodnich krańców Rumunii. Jest to obszar o wiele większy niż nasza część Bieszczad i wyżej wyniesiony.

Podczas wyjazdu incentive w Ukraińskie Karpaty przemierzymy górskie szlaki i zachwycać się będziemy niesamowitymi widokami zapierającymi dech w piersiach. Połoniny są przepiękne zwłaszcza wczesną jesienią i ten termin właśnie polecamy jako najlepszy na wyprawę 4×4.

W górach możemy natrafić na ślady po granicy II Rzeczypospolitej z Rumunią tak zwany „karpacki kordon”. Nie brak także miejsc, które zapisały się piękną kartą w naszej historii jak chociażby Przełęcz i cmentarz Legionów. Podczas takiego wyjazdu polecamy także zwiedzić Lwów, który ze swoimi zabytkami i starówką jest nie lada atrakcja turystyczną. Ciekawe knajpki i małe przytulne lokale zapraszają na piwo a stylowe kawiarnie i cukiernie na desery i przepyszna kawę. Na wyjazd Incetive noclegi proponujemy w hotelach ***/**** i pensjonatach.
Ukraińskie karpaty

Wyjazd incentve turystyczno-offroadowo-krajoznawczy
Wyprawa off-roadowa – wszystkie pojazdy to Land Rovery Discovery. Zakwaterowanie w hotelach i pensjonatach.

Terminy do uzgodnienia.

Szczegółowy program:
Dzień przed…

Wieczorem. Przyjazd grupy do Rzeszowa/Przemyśla ew. w Bieszczady do jednego z ośrodków. Nocleg. Spotkanie na ognisku/grillu – jeżeli dojeżdża się z daleka to ta opcja wydaje się lepsza, będziemy bardziej wypoczęci pierwszego dnia wyprawy.
!Uwaga – dzień przed można pominąć, pod warunkiem bardzo wczesnego spotkania rano i
przepakowania się do samochodów. Np. Krościenko godzina 7.00, Ustrzyki Górne 6.30, Przemyśl
6.00, Rzeszów 5.00!

!Uwaga – jeżeli grupa incentive przyjeżdża własnym transportem do Lwowa (samolot, pociąg, autokar), impreza zaczyna się od transferu z lotniska, dworca bądź hotelu we Lwowie!

1 dzień – spotkanie i wczesny wyjazd na Granicę z Ukrainą w Krościenku. Dojazd do Starego Sambora,
zakupy na targu i dalej dojazd najpierw asfaltowy (ok. 35 km) Potem wjeżdżamy w teren i jedziemy nim aż do Sławska. Po drodze zatrzymamy się na późny obiad zjemy go w folkrestauracji.

off-road incentiveSławsko (ukr. Славське, ros. Славско) – osiedle typu miejskiego na Ukrainie w Bieszczadach Wschodnich w Rajonie Skolskim Lwowskiej Oblasti na wysokości 593 m n.p.m., 139 km od Lwowa na płd.-zach., 26 km od Skolego. Sławsko przed wojną było nazywane Zakopanem Bieszczadów Wschodnich, piękne tereny, niedaleko od Lwowa przyciągały narciarzy. Konkurencję stanowiła tylko Worochta, dalej położona od Lwowa (około 250 km), z wyższymi stokami dla wytrawnych narciarzy.
Nocleg w Pensjonacie Alpenhof w Sławsku
Podsumowanie dnia:
40% asfalt ( średniej jakości)
60% offroad (trudność łatwa/średnia)

2 dzień – Pobudka, szybkie śniadanie. Wjeżdżamy na połoninę Borżawa aby zrobić pamiątkowe zdjęcia i
obejrzeć panoramę Karpat. Następnie zjeżdżamy, krótki postój i spacer przy wodospadzie „Szum”. II
śniadanie i ruszamy w góry. Cały dzień terenowego włóczenia się po górach z pięknymi widokami i bardziej wymagającymi niż pierwszego dnia trasami 4×4. Następnie przejazd do Wołosianki gdzie zakwaterujemy się w doskonałym hotelu Zachar Berkut. Wieczorem zapraszamy do Etno Restauracji na tradycyjną kolację Huculską oraz zabawę przy muzyce.

Podsumowanie dnia:
15% asfalt ( kiepskiej jakości)
85% offroad (trudność średnia)

wyjazdy incentive 4x43 dzień – Śniadanie. Pakowanie i wyjazd w kierunku Lwowa. Zakwaterowanie w Hotelu Atlas
Deluxe. Obiad. Wyjazd autokarem na zwiedzanie Lwowa: cm. Łyczakowski, Prospekt Swobody, Wysoki Zamek, Opera Lwowska, Starówka, katedra ormiańska. Przerwa na kawę w jednej z doskonałych Lwowskich kawiarni i cukierni lub w fabryce Czekolady. Powrót do Hotelu, czas na odświeżenie się i wyjazd na wieczorna biesiadę w restauracji Stargorod. Jest to lokal z własnym browarem tzw. Piwowarnia. Kuchnia serwuje doskonałe posiłki a w weekendy zazwyczaj odbywają się imprezy muzyczne lub tematyczne. Około północy wrócimy do hotelu na nocleg.

Podsumowanie dnia:
10% offroad
90% asfalt  ( średniej i dobrej jakości w)

4 dzień – Po śniadaniu i ostatnich zakupach ruszamy na Granicę w Szegini/Medyce lub
Krakowcu/Korczowej. Obiad przed granicą. Odprawa (może potrwać nawet 3 h.). Przejazd na Polską stronę i zakończenie imprezy.

Ceny od: 3990 zł netto os. + opcja: przelot, przejazd autokarem lub pociągiem do Lwowa przy grupie 15 os.

Dostępny transport: Samolot – lotnisko Lwów, Pociąg – Dworzec Lwów, autokar – Hotel Lwów
Rodzaj imprezy: Incentive Travel
Cena zawiera: Wypożyczenie 5 samochodów terenowych Land Rover Discovery i opiekę 5 instruktorów off-road, noclegi: jeden nocleg w pensjonacie, 2 noclegi w hotelach, wszystkie posiłki, uroczystą kolację, pokaz slajdów i zdjęcia z wyprawy, ewentualny transfer z i na lotnisko, ubezpieczenie NNW.

Samochody: Land Rover Discovery I, II, III
Możliwość podstawienia samochodów we wskazane miejsce

Program wyjazdu incentive może ulec zmianie przebudowie pod konkretne wymagania klienta. Podane hotele i pensjonaty są polecane przez nas ale również mogą ulec zmianie w zależności od preferencji zamawiającego i dostępności w określonych terminach wyjazdów incentive.

szlaki 4x4
team building na Ukrainie
wyjazdy motywacyjne dla firm
połonina krasna Ukraina
Noclegi w Karpatach
przygoda off-road
Call Now Button