Ukraina Incentive Off-road & Lwów

Wyjazdy incentive to doskonała forma motywowania lub nagradzania członków zespołu. Przygody w Polsce na Bałkanach i Kaukazie. Nieszablonowe rozrywki i atrakcje w czasie podróży w połączeniu z smakami i aromatami lokalnej kuchni tworzą niezapomniane wspomnienia na długo pozostające w pamięci uczestników wyjazdu incentive. Zimą organizujemy oryginalne narciarskie wyjazdy do Bukovela na Ukrainie i Kopaonioka w Serbii. 
panoramy widokowe 4x4
ukraiński offroad
UAZy w Sławsku
wyprawowy samochód
samochody land rover discovery
land rovery w górach
przeprawa terenowa na górskim szlaku
offroadowe przejazdy
ognisko w górach
przejazd 4x4 na trudnym szlaku
szutrowa droga 4x4
offroadowe wyjazdy firmowe
discovery przejeżdża nasyp
podjazd offroad
prawdziwa przygoda 4x4
przygotowane samochody
land rover w rzece
wyprawa samochodami terenowymi
trasa offroad
szlaki błotne
incentive 4x4
offroadowy przejazd
ukraiński szlak offroad
sprawdzone lokalizcje na Ukrainie
szlaki offroad
wyprawa offroad
na terenowym szlaku
wyprawówka 4x4

Wyprawa incentive w Ukraińskie Bieszczady zwane czasem Wschodnimi, które rozciągają się zaraz za naszą wschodnio-południową granicą aż do pólnocno-zachodnich krańców Rumunii. Jest to obszar o wiele większy niż nasza część Bieszczad i wyżej wyniesiony.

Podczas wyjazdu incentive w Ukraińskie Karpaty przemierzymy górskie szlaki i zachwycać się będziemy niesamowitymi widokami zapierającymi dech w piersiach. Połoniny są przepiękne zwłaszcza wczesną jesienią i ten termin właśnie polecamy jako najlepszy na wyprawę 4×4.

W górach możemy natrafić na ślady po granicy II Rzeczypospolitej z Rumunią tak zwany “karpacki kordon”. Nie brak także miejsc, które zapisały się piękną kartą w naszej historii jak chociażby Przełęcz i cmentarz Legionów. Podczas takiego wyjazdu polecamy także zwiedzić Lwów, który ze swoimi zabytkami i starówką jest nie lada atrakcja turystyczną. Ciekawe knajpki i małe przytulne lokale zapraszają na piwo a stylowe kawiarnie i cukiernie na desery i przepyszna kawę. Na wyjazd Incetive noclegi proponujemy w hotelach ***/**** i pensjonatach.
Ukraińskie karpaty

Wyjazd incentve turystyczno-offroadowo-krajoznawczy
Wyprawa off-roadowa – wszystkie pojazdy to Land Rovery Discovery. Zakwaterowanie w hotelach i pensjonatach.

Terminy do uzgodnienia.

Szczegółowy program:
Dzień przed…

Wieczorem. Przyjazd grupy do Rzeszowa/Przemyśla ew. w Bieszczady do jednego z ośrodków. Nocleg. Spotkanie na ognisku/grillu – jeżeli dojeżdża się z daleka to ta opcja wydaje się lepsza, będziemy bardziej wypoczęci pierwszego dnia wyprawy.
!Uwaga – dzień przed można pominąć, pod warunkiem bardzo wczesnego spotkania rano i
przepakowania się do samochodów. Np. Krościenko godzina 7.00, Ustrzyki Górne 6.30, Przemyśl
6.00, Rzeszów 5.00!

!Uwaga – jeżeli grupa incentive przyjeżdża własnym transportem do Lwowa (samolot, pociąg, autokar), impreza zaczyna się od transferu z lotniska, dworca bądź hotelu we Lwowie!

1 dzień – spotkanie i wczesny wyjazd na Granicę z Ukrainą w Krościenku. Dojazd do Starego Sambora,
zakupy na targu i dalej dojazd najpierw asfaltowy (ok. 35 km) Potem wjeżdżamy w teren i jedziemy nim aż do Sławska. Po drodze zatrzymamy się na późny obiad zjemy go w folkrestauracji.

off-road incentiveSławsko (ukr. Славське, ros. Славско) – osiedle typu miejskiego na Ukrainie w Bieszczadach Wschodnich w Rajonie Skolskim Lwowskiej Oblasti na wysokości 593 m n.p.m., 139 km od Lwowa na płd.-zach., 26 km od Skolego. Sławsko przed wojną było nazywane Zakopanem Bieszczadów Wschodnich, piękne tereny, niedaleko od Lwowa przyciągały narciarzy. Konkurencję stanowiła tylko Worochta, dalej położona od Lwowa (około 250 km), z wyższymi stokami dla wytrawnych narciarzy.
Nocleg w Pensjonacie Alpenhof w Sławsku
Podsumowanie dnia:
40% asfalt ( średniej jakości)
60% offroad (trudność łatwa/średnia)

2 dzień – Pobudka, szybkie śniadanie. Wjeżdżamy na połoninę Borżawa aby zrobić pamiątkowe zdjęcia i
obejrzeć panoramę Karpat. Następnie zjeżdżamy, krótki postój i spacer przy wodospadzie “Szum”. II
śniadanie i ruszamy w góry. Cały dzień terenowego włóczenia się po górach z pięknymi widokami i bardziej wymagającymi niż pierwszego dnia trasami 4×4. Następnie przejazd do Wołosianki gdzie zakwaterujemy się w doskonałym hotelu Zachar BerkutWieczorem zapraszamy do Etno Restauracji na tradycyjną kolację Huculską oraz zabawę przy muzyce.

Podsumowanie dnia:
15% asfalt ( kiepskiej jakości)
85% offroad (trudność średnia)

wyjazdy incentive 4x43 dzień – Śniadanie. Pakowanie i wyjazd w kierunku Lwowa. Zakwaterowanie w Hotelu Atlas
Deluxe. Obiad. Wyjazd autokarem na zwiedzanie Lwowa: cm. Łyczakowski, Prospekt Swobody, Wysoki Zamek, Opera Lwowska, Starówka, katedra ormiańska. Przerwa na kawę w jednej z doskonałych Lwowskich kawiarni i cukierni lub w fabryce Czekolady. Powrót do Hotelu, czas na odświeżenie się i wyjazd na wieczorna biesiadę w restauracji Stargorod. Jest to lokal z własnym browarem tzw. Piwowarnia. Kuchnia serwuje doskonałe posiłki a w weekendy zazwyczaj odbywają się imprezy muzyczne lub tematyczne. Około północy wrócimy do hotelu na nocleg.

Podsumowanie dnia:
10% offroad
90% asfalt  ( średniej i dobrej jakości w)

4 dzień – Po śniadaniu i ostatnich zakupach ruszamy na Granicę w Szegini/Medyce lub
Krakowcu/Korczowej. Obiad przed granicą. Odprawa (może potrwać nawet 3 h.). Przejazd na Polską stronę i zakończenie imprezy.

Ceny od: 3290 zł netto os. + opcja: przelot, przejazd autokarem lub pociągiem do Lwowa przy grupie 15 os.

Dostępny transport: Samolot – lotnisko Lwów, Pociąg – Dworzec Lwów, autokar – Hotel Lwów
Rodzaj imprezy: Incentive Travel
Cena zawiera: Wypożyczenie 5 samochodów terenowych Land Rover Discovery i opiekę 5 instruktorów off-road, noclegi: jeden nocleg w pensjonacie, 2 noclegi w hotelach, wszystkie posiłki, uroczystą kolację, pokaz slajdów i zdjęcia z wyprawy, ewentualny transfer z i na lotnisko, ubezpieczenie NNW.

Samochody: Land Rover Discovery I lub II
Możliwość podstawienia samochodów we wskazane miejsce

Program wyjazdu incentive może ulec zmianie przebudowie pod konkretne wymagania klienta. Podane hotele i pensjonaty są polecane przez nas ale również mogą ulec zmianie w zależności od preferencji zamawiającego i dostępności w określonych terminach wyjazdów incentive.

szlaki 4x4
team building na Ukrainie
wyjazdy motywacyjne dla firm
połonina krasna Ukraina
Noclegi w Karpatach
przygoda off-road
Ukraina Incentive Off-road & Lwów