Naszą uwagę i entuzjazm skupiamy na przygotowaniu ciekawych i bezpiecznych scenariuszy przygodowych dla dzieci i młodzieży. Wiemy, że prawdziwą satysfakcję i poczucie spełnienia czerpiemy z rzeczy, które uda nam się zdobyć własnym wysiłkiem i zaangażowaniem. Dlatego programy organizowanych przez nas Przygodowych Lekcji, Wycieczek i Zielonych Szkół są wypełnione oryginalnymi zadaniami, dostosowanymi do wieku i poziomu uczestników.

jaskinia jura
jurajskie skały
tor przeszkód
odprawa przed grą terenową
wręczenie nagród olsztyn
ognisko klasowe
zdjęcie klasowe jura
kula wodna
konkursy i wyzwania
zajęcia z OC
konkursy klasowe
wycieczka szkolna jura
pierwsza pomoc dla najmłodszych
quad na piasku

Głównym celem EKOSZKOŁY jest zwiększenie efektywności nauczania przy jednoczesnym stymulowaniu prawidłowego rozwoju i sprawności fizycznej. W naszych programach znajdą Państwo wszelkiego rodzaju gry i symulacje. Zajęcia terenowe prowadzone przez naszych instruktorów wykorzystują plener jako salę wykładową. Pozwala to w pełni oddać temat, o którym mówią, a faunę i florę użyć jako rekwizyty. Nasze unikatowe autorskie programy łączą w sobie zajęcia z następujących przedmiotów: biologia, geografia, historia, muzyka, plastyka, edukacja dla bezpieczeństwa, wychowanie fizyczne oraz zajęcia językowe.

 

Każdy organizowany przez nas wyjazd ma dokładnie opracowany program. Zachęcamy rodziców, opiekunów i nauczycieli do dokładnego zapoznania się z planem zajęć. Dla rodziców przygotowujemy również materiały informacyjne oraz listę rzeczy, w które należy wyposażyć dziecko przed wyjazdem.

Zielone LekcjeZielone lekcje to propozycja dla najmłodszych. Polecamy ją głownie uczniom szkół podstawowych. Zajęcia odbywają się w terenie w czasie godzin lekcyjnych a ich program przystosowany jest do wieku uczestników.
wyjazd klasowyNa Jurę na wycieczki kilkudniowe zazwyczaj wybierają się gimnazjaliści i licealiści. Wzbogacimy program Waszej wycieczki o niebanalne atrakcje i pokażemy Wam Jurę od bardziej ekstremalnej strony!
wycieczki kilkudnioweW okolicach Częstochowy i na Jurze jest kilkanaście ośrodków przygotowanych na przyjmowanie tygodniowych Zielonych Szkół w czasie pięciu dni napiętego programu będziecie odkrywać Jurę razem z nami.
Call Now Button