Programy wycieczek szkolnych 2,3 dniowych

Wzbogacimy program Waszej wycieczki o niebanalne zajęcia aktywne. Poznamy Jurę od trochę bardziej ekstremalnej strony. Zwiedzimy zamki i stanice, rozwiążemy zagadki podczas gry terenowej i odnajdziemy skarby ukryte w ciekawych miejscach. Zapraszamy szkoły podstawowe, licea, technika i szkoły zawodowe na Jurę Krakowsko-Częstochowską.

Zdjecie klasowe Jura
Techniki Linowe
Wychowanie dla bezpieczeństwa

Wycieczka 2 dniowa

Program:
Program wycieczki 2 dniowej:

I dzień
Przyjazd do Rzędkowic, zakwaterowanie, obiad.
Spacer na skałki rzędkowickie. Zobaczymy takie skały jak Okiennik, Baszta, Mnich, Flaszka czy
Mała Grań. Spacer zakończymy zwiedzaniem miejsca zwanego Pasieką – była to prymitywna osada obronna z wczesnego oeredniowiecza.
Kolacja,dyskoteka.

II dzień
Śniadanie
Podzielimy się na 2 grupy
Wspinaczka – jurajskie skały są od lat miejscem gdzie zjeżdżają się wspinacze z całej Polski. Postaramy się zdobyć wapienne ściany i poznamy podstawowy sprzęt wspinaczkowy.
Jaskinia Berkowa – na górze Kołoczek, znajduje się jaskinia, której zwiedzanie pozwoli nam poczuć się jak prawdziwy speleolog. Na pokonanie czekają zaciski i ciasne korytarze.
Obiad, wykwaterowanie i wyjazd.

Cena: 439 zł/os.

Wycieczka 3 dniowa

Program:
Program wycieczki 3 dniowej:

I dzień
Przyjazd do Podlesic, zakwaterowanie, obiad
Zajęcia Integracyjne – gry i zabawy stymulujące komunikację w grupie i zmuszające do kooperacji. W programie również warsztaty twórczego myślenia.
Kolacja.
Wieczorny spacer na górę Zborów. Zapoznamy się z najbliższą okolicą, widoki z góry doskonale obrazują krajobraz charakterystyczny dla wyżyny. Po powrocie zapraszamy na krótki film o Jurze.

II dzień
Śniadanie
Marsze na Orientację. Najpierw zapoznamy się z trasą na mapie a potem z pomocą instruktora InO PTTK przypomnimy sobie jak wyznaczyć azymut. Następnie ruszymy do lasu w poszukiwaniu punktów kontrolnych.
Obiad.
Survival i scouting – jak rozpalić ogień, wyznaczyć północ bez kompasu, zbudować szałas czy znaleźć cooe do jedzenia w lesie? Na te pytania odpowie instruktor survivalu. Dowiemy się także co należy ze sobą zabrać w teren, aby nie dać się zaskoczyć.
Kolacja, dyskoteka.

III dzień
Śniadanie
Techniki Linowe – poznamy podstawowy sprzęt alpinistyczny i z jego pomocą spróbujemy pokonać most linowy, wspiąć się po drabince speleologicznej i zjechać ze skały. Ostatnim elementem będzie budowa wieży ze skrzynek na najlepszego czeka miła niespodzianka.
Obiad, wykwaterowanie, wyjazd.

Cena: 549 zł/os.

Zielona Szkoła
gry paintballowe
wręczenie nagród
gra terenowa jura
wyzwania alpinistyczne
gra terenowa częstochowa
Call Now Button